2733
2734

من خیلی اعتماد به نفسم پایینه در حدی که اصلا نمیتونم تنهایی کاری بکنم الان دلم میخواد برم یه کلاسی ثبت نام کنم اما هیچکس پایم نیست همه دوستام میگن گرونه . وقت نمیکنمو اینا منم کم کم دارم نا امید میشم از رفتن به اون کلاس 

یا مثلا برای خرید کردن لباس اصلا نمیتونم برم تو یه مغازه و راحت خرید کنم و بیشتر خرید اینترنتی میکنم از وقتیم که تو رابطه ای که داشتم شکست خوردم حالم بد تر شده و کلا خیلی حسه تنهایی و ضعیف بودن میکنم 

بنظرتون چیکار کنم 

خوبی هاتو قسنگی هاتو موفقیت هاتو ویژگی های خوبتو توی کاغد بنویس هرچقدر ک هست بنویس

« هست » را اگر قدر ندانی، میشود « بود »...سوالی در مورد قانون جذب ( قانون ارتعاش و توجه ) داشتید میتونید بپرسید🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خودت تنهایی برو کلاس ، خودت رو تو موقعیت قرار بده و اینو بدون خودت به خودت کمک نکنی کس دیگه ای نیست& ...

خودمم همین فکرو میکنم

اما خب چندسال پیش رفتم یه کلاسی 

انقدر حالم بد شد گریم گرفت خیلی ضایه شدم

میترسم اونجوری بشم

احساس نداشتن حرمت نفس ، ارثیه

باید روی خودت کار کنی

اگر تو رابطه ت شکست خوردی کمی استراحت کن به خودت ضربه نزن، تو خیلی خوبی، زیبایی، دوست داشتنی هستی، همین که هستی کافی هستی ، عالی هستی،

به آینده نگاه کن دوباره با آدم‌های جدید آشنا شو

سعی کن توی روابطت عاشق نشی، خیلی ضربه میخوری، اگه وابسته میشی ، یکی دو سال دور رابطه رو خط بکش

ببین کجاها ضعف داری روی خودت کار کن

و بدون همیشه که هیچ انسانی کامل نیست، انسان باید متوسط باشه نه عالی، خدا هم انسان متوسط رو بیشتر از عالی آفریده

خودمم همین فکرو میکنم اما خب چندسال پیش رفتم یه کلاسی  انقدر حالم بد شد گریم گرفت خیلی ضایه ش ...

ترس نداشته باش می‌بینی که از دوستات کسی حاضر نیست باهات باشه به هر قیمتی ، اگر تنهایی رفتی ی جایی تظاهر به اعتماد به نفس بودن کن خودت رو ریلکس نشون بده اونقدر که از درون هم همینطور بشه ، افکار منفی نداشته باش اون اتفاق مال قبلا بوده قرار نیست هم دوباره پیش بیاد تو میخوای عوض بشی پس معتقد باش که همه چی عالی پیش میره ❤️ همین که پیگیر شدی خیلیی خوبه 

2738