2410
2553
عنوان

خانما کمک فوری

371 بازدید | 43 پست

خانما خونه ما تو منطقه خوبی نیس الان یهو دیدم ماشینمون داره سرصدا میکنه اومدم بیرون دیدم یه پسره که پیرهن نداره دور ماشینه رفت پشت خونه ها حالا همینطور صدا پاشو میشنوم دور ماشینمون چیکار کنم شوهرم بیدار کردم انقد خسته بود اصلا متوجه نشد چی میگم و گرفت خوابید حالا من چیکار کنم دستام داره میلرزه اگه زنگ بزنم یه پلیس میفهمه که من بودم چون چندبار درو یاز کردم و دیدمش خیلی ترسیدم

خدایا شکرت که نا امیدم نکردی خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ترس نداره که ممکنه ماشینتون رو بدزده  

از پنجره یا از جایی که دسترسی مستقیم بش نباشه بگو هوویی چیکار میکنی

چهرتو بکن تو هم و با حالت عصبانی بگو

درخواست قبول نمیکنم قبلش موضوع درخواست رو بهم بگید
از پنجره ای جایی حواست ب ماشین باشه ی امشب و نخواب دیگ از فردا بزارید پارکینگ

پنجره نداره رو به کوچه و ما ماشینمون خیلی حساسه دزدگیرش من دم در نشستم صداهارو گوش میدم

پارکینگ ندارین؟شب ماشینتونو بزارین پارکینگ اقوامتون.شوهرتم بیدار کن یا به پلیس زنگ بزن.از چی می‌ترسی.همین ترس باعث پشیمونی میشه خدای نکرده

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
اینم بگم پسره تلو تلو میخوره

درست حسابی بیدارش کن عزیزم 

عضو گروه💙💙وزن اولیه ۷۷.قد۱۷۰    وزن فعلی ۷۵.   .هدف اول۷۳..هورااااا ۷۲ کیلو شدمممم    .هدف دوم ۶۹. ۶۹.۱۱/۳۰کیلو شدمممممم 🥰🥰🥰12/7  67کیلوووشددمم  .هدف سوم ۶۵.    تا عید ۱۴۰۳ گاهی به چیزی که میخوای نمیرسی چون لایق یک چیز بهتری هستی!🤍🕊
2714
ترس نداره که ممکنه ماشینتون رو بدزده     از پنجره یا از جایی که دسترسی مستقیم بش نباشه بگ ...

بابا پسره فک کنم مسته اصلا برم چی بگم بهش

واییی 

بگو به شوهرتتتت 

ماشینو بدزدن چی واییی

بزور بیدارش کنن

من یک INFP هستم     تو رگام آهنگ جریان داره🎶☁️  ستاره ها تو تاریک ترین نقطه شب بیشتر می‌درخشن🌌               دیدن خوشحالی ادما برام لذت بخشه💜
پارکینگ ندارین؟شب ماشینتونو بزارین پارکینگ اقوامتون.شوهرتم بیدار کن یا به پلیس زنگ بزن.از چی می‌ترسی ...

چرا ولی شوهرم از تنبلی نمیزارع داخل خونه

بابا پسره فک کنم مسته اصلا برم چی بگم بهش

مست یعنی چی از پنجره داد بزن با عصبانیت بگو هووی گورتو چته چرا میزنی به ماشین برو رد کارت

چشماتو گرد کن و با عصبانیت بگو

درخواست قبول نمیکنم قبلش موضوع درخواست رو بهم بگید
چرا ولی شوهرم از تنبلی نمیزارع داخل خونه

بیدارش کن .حتما بیدارش کن.حیفه مالتون از دستتون بره

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
2706