2737
2734
عنوان

ب قیافم از یک تا ده چن میدین🤌🏻🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 2736 بازدید | 260 پست
خب بیا نگاه کن عروسکو 😍😍😍🧿 ماشالله لبهای خوشگل صورت خوشگل😍🤍 ورزش و شروع کن حتما

عزیزدلم لطف داری

اره فعلا گیردادم ب اینکه چرا باردار نمیشم

ذهنم مشغوله حوصلم نمیاد

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
اره عشقم همه میگن تو این عکسمم میگن شباهت دارم

این دوتا کدومش تویی

پسرای عزیز تر از جانم وقتی غم و غصه دارم تو چشای شما که نگاه میکنم همه چی رو فراموش میکنم  قربون چشاتون برم به من زندگی دوباره میدن هربار و هربار وقتی اشک میریزم با دستای کوچولوتون اشکامو پاک میکنید میگید مامانی چی شده گریه نکن گریم بند میاد چون دستای شما گرمی بخش وجود منه 😍❤🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیا ازدباج کنیم برات شوکولاتم میخلممم پاستیل لباشککک تولوخدا

بیا بریم عزیزم 

با اجازه بزرگترا بلههههه

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2731
منم یه عکس بزارم بگین به قول دختر عمم شباهت دارم یا نه ؟؟

بزار عزیزم

پسرای عزیز تر از جانم وقتی غم و غصه دارم تو چشای شما که نگاه میکنم همه چی رو فراموش میکنم  قربون چشاتون برم به من زندگی دوباره میدن هربار و هربار وقتی اشک میریزم با دستای کوچولوتون اشکامو پاک میکنید میگید مامانی چی شده گریه نکن گریم بند میاد چون دستای شما گرمی بخش وجود منه 😍❤🧿
این دوتا کدومش تویی

سمت راست من

سمت چپ شیرین مجبت

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.
عزیزدلم لطف داری اره فعلا گیردادم ب اینکه چرا باردار نمیشم ذهنم مشغوله حوصلم نمیاد

باور کن ورزش رو بارداریتم تاثیر میذاره روحیتم خوب میکنه

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2738
ولی تو خوشکل تری 😍

تو لطف داری مهربونم

سمت راست من سمت چپ شیرین مجبت

آره خیلی شبیه همید تو خوشگل تری اتفاقا زنده باشی عزیزم 

باور کن ورزش رو بارداریتم تاثیر میذاره روحیتم خوب میکنه

مثل افسرده ها همش دراز کشیدم هی غصه میخورم

اره راست میگی باید یه تکونی به خودم بدم

اصلا همین تحرک کم باعث شده حامله نشم

اره عشقم همه میگن تو این عکسمم میگن شباهت دارم

این شمایی؟؟ یه جوری گفتی همه چی تمومن😂😂 خودت که ماهی دخترررر. قدر نمیدونیاااا😊 

نسبت به خیلی چیزا مطمئن نیستم، فقط مطمئنم خدا کسی رو که همه چیو رها کرده و اومده طرفش ، تنها نمیذاره🥰 خدا تلخی انتظار کشیدنت رو میدونه، ولی تو هم بدون همین خدا در جواب صبرهات درهایی رو برات باز میکنه که هیچ کس قادر به بستنش نیست💗🍭
آره خیلی شبیه همید تو خوشگل تری اتفاقا زنده باشی عزیزم 

فدات شم مرسی عزیزم

2706