2726
عنوان

از دست کاراش زدمش

| مشاهده متن کامل بحث + 1647 بازدید | 136 پست
والا من اییینقد بوس و نوازش و محبت کردم کاملا لوس شد..گفت بشین نشستم گفت نخواب نخوابیدم گفت نخور نخو ...

من بعض وقتا بی اهمیتی میکنم ولی لج میکنه میخواد یه چیزیو با گریه به دست بیاره بهش نمیدم‌

مثلا قیچی میخواست بهش ندادم گفتم برو با اون بازی کن نخواست اینقدر گریه کرد منم بی اهمیتی کردم گذاشتم گریه کنه یه ده دقیقه گریه کرد بعد ساکت شد پا شد رفت ولی مخم داغون از صدای گریش !!

ببین عزیزم نمی‌دونم بچه داری یان من دخترم ۴سالشه بالا تر گفتم کاراشو ببین من و همسرم هیچی براش کم نی ...

ببین انقدر نظرتون توی در و دیوار بود که حتی حوصله ندارم نقدش کنم

یعنی چی نزنی یکی دیگه میزنه،

توروخدا شما از کجای دنیا کامنت میزارید؟آخه کی بچه رو میزنه؟سردرد گرفتم تو این تاپیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولش کن اسی..فقط فقط هروقت خواستی دعوا کنی ی لحظه عذاب وجدان امشبت یادت بیاد..بخدا واسه خودم جواب داد ...

اره همین کارو میکنم سعیمو میکنم با اینکه میدونم باز فردا قراره غوغا به ما پا کنه اوففف خدایا کمکم کن

ببین انقدر نظرتون توی در و دیوار بود که حتی حوصله ندارم نقدش کنم یعنی چی نزنی یکی دیگه میزنه، تورو ...

منظور منو نگرفتی قشنگ بخون

من بچه م منو میزنه من نمیزنم بعد می‌ره تو پارک جایی کس دیگه رو میزنه آنوقت اون کس چیزی نمیگه یا مثلا خودتو یکی تو پارک بچه تو رو بزنه میگی عیب نداره بچه س حوصله نداری بخونید الکی نظر نده حال این بنده خدا رو خراب نکن بشین کامنت منو تا آخر بخون بعد جواب بده 

من میتوانم وزن اول۸۲😐😑  هدف اولم ۷۵ 😍هدف دوم ۷۰. 😍هدف سوم ۶۵ 😍 هدف چهارم ۶۰😍 هدف آخر ۵۵😍🤩😍🤩 وزن فعلی ۱۴۰۱/۹/۲۸ (۷۵) قد۱۵۹     ۱۴۰۲/۱/۱ وزن  فعلی(۷۰) من میتونم 🥰😍🤩 140۲/۱/۱۰وزن ۶۸من میتونم 💪💪 هدف۶۰
2728
منظور منو نگرفتی قشنگ بخون  من بچه م منو میزنه من نمیزنم بعد می‌ره تو پارک جایی کس دیگه رو میز ...

خوب بچه ت میزنه

شما باید با قصه

بازی 

صحبت

متقاعدش کنی که زدن بده.به هر حال روش آموزش نزدن چیه؟زدنه؟

عزیز من اتفاقا من شنونده و خواننده ی خوبی هستم.باید حدود مشخص بشه.معلومه که بچه تربیت و آموزش میخواد

بحث سر روش هست

حرفات و زخم زبونات اینقدر مهم نیست که بخوام بهشون فکر کنم !!

ولش کن عزیز دلم این خانوم حتما بچه نداره که قضاوت می‌کنه یا اگه داره ی بچه لوس و ننر بی ادب داره ما خودمون گاهی برا ادب می‌زنیم این یک بعد شم ب این فک کن اگه از کابینت فلفل چیزی ور می‌ذاشت می‌ریخت تو چشمش چی بهش یاد بده دست نزنه تو کابینت بعدش هم در های کابینت و با چیزی ببند خطر داره هر چیزی رو جلوش نزار اون مبل و نوشته شاید خدایی. نکرده خودکار می‌رفت تو چشمش در مورد جیشش هم نزنش ولی قاطعانه دعواش کنه بدونه کار بد می‌کنه 

من میتوانم وزن اول۸۲😐😑  هدف اولم ۷۵ 😍هدف دوم ۷۰. 😍هدف سوم ۶۵ 😍 هدف چهارم ۶۰😍 هدف آخر ۵۵😍🤩😍🤩 وزن فعلی ۱۴۰۱/۹/۲۸ (۷۵) قد۱۵۹     ۱۴۰۲/۱/۱ وزن  فعلی(۷۰) من میتونم 🥰😍🤩 140۲/۱/۱۰وزن ۶۸من میتونم 💪💪 هدف۶۰

استارتر تاپیک خود را مدیریت کنید تا بحث بین کاربرها پیش نیاد

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

حق داری

من ب جات روانی شدم  ولی سعی کن با کارتون و بازی فکری سرگرمش کنی که زیاد شیطونی نکنه

0ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃 I Purple you💜💫 نذارید رویاهاتون رویا باقی بمونه! خدایا شکرت که می تونم هرچیزی که میخوام رو بدست بیارم💕هرگز بخاطر این که دیگران تو را بپذیرند، تغییر نکن!✨دو راه برای زندگی وجود دارد: می توانید زندگی کنید گویی هیچ معجزه ای نیست؛ می توانید طوری زندگی کنید که همه چیز معجزه است.❤️‍🔥شعور و فرهنگ یعنی به عقاید دیگران احترام بذاری و سعی نکنی عقاید خودتو به بقیه تحمیل کنی! هر جا حرف از غیرت و ناموس میشه، من از اونجا فراریم! اگه دیدی بعد از چندتا ریپلای دیگه جوابتو نمیدم فکر نکن جوابی ندارم، بلکه حوصله سر و کله زدن و بحث با نفهمارو ندارم.اگه هیتر بی تی اسی و میخوای چرت و پرت تفت بدی منو ریپ نزن. حامی حیوانات🤍✨اون آینده قشنگی که در انتظارمی، خیلی کنجکاو دیدنتم!🩷  
ببین عزیزم نمی‌دونم بچه داری یان من دخترم ۴سالشه بالا تر گفتم کاراشو ببین من و همسرم هیچی براش کم نی ...

درسته دقیقا

پسرن همیشه هرچی دستش بود پرت میکرد مثلا بشقاب قاشق اسباب بازیاش .. حتی رو سرمون یه بار محکم خورد تو سرم چیزی بهش نگفتم حواسشو پرت کردم ولی فایده نداشت باز کارشو تکرار میکرد یه بار گوشی باباشو پرت کرد طبق عادتش گلسش شکست شوهرم سرش یه داد محکم زد گفت دیگه نکن ‌ از اون موقع پسرم دیگه هیچ وقت کارشو تکرار نکرد و پرت کردن از یادش رفت

تربیت یعنی فهموندن کار درست از کار اشتباه به بچس اول با زبون خوش اگه بچه لج کرد فکر میکرد کارش خوبه باید یکم خشن تر باشیم نمیگم بزنیم ولی تند رفتار کرد مشکلی نیست در صورتی که به بچه اسیب وارد نشه ولی بچه بفهمه

ولی اینجا بعضیا معتقدن که اصلا نباید  یکممم صداتو ببری بالا 

2706