2726
عنوان

از دست کاراش زدمش

| مشاهده متن کامل بحث + 1647 بازدید | 136 پست
مهم نیست برام چون اینا فکر میکنن اگه ما ما حس بد بدن عذاب وجدان بدن کاری کنن ما خودمو گناهکار تصور ک ...

ولش کن اسی..فقط فقط هروقت خواستی دعوا کنی ی لحظه عذاب وجدان امشبت یادت بیاد..بخدا واسه خودم جواب داد..بهترین راه حله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خانم بسه توروخدا..از اول تاپیک شما روح و روان اسی رو بیشتر بهم ریختی..بابا اون الان خودش داغونه ...

متوجه نميشه كه شده علامه دهر همه رو هم ريپ ميزنه 😒

نيم ديگرمن درقلب زيباي توپنهان است عزيزترينم 😊🧸🎈❤️
آره دیگه کودک آزاری که شاخ و دم نداره آخه عزیز من تو میدونی چه بلایی سر روانش میاد؟هزار هزار تا گون ...

نخیر تا صبح بیدار نمیمونم و میخوابم

یه اشتباه کردم قرار نیست خودمو مجازات کنم و داغون کنم 

خدا هم اینقدر بنده هاشو مجازات نمیکنه که شما با حرفاتون دارین میکنین !

کدوم مادر کودک ازاره !! بچمه ها!! از حرفات و حس بد دادنات به مادرا خجالت بکش !!!

2728
نه ولي انگار خودت مادرنيستي صدات ازجاي گرم بلند ميشه ادم بعضي وقتا تا مرز خود كشي ميره ازدست بچه گري ...

جای مادر نبودم ولی جای بچه بودم منم دوسالم بوده منم هفت سالم بوده یادم مونده چیشده دیدم چ تاثیرایی داشته 

پس توجیه نکنین که هیچ حقی نیست یا اگرم این از نظرتون منطقیه کتک زدن مادر ۸۵ ساله توسط فرزندش هم منطقی باشه و بچش حق داشته باشه لطفا

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍
متوجه نميشه كه شده علامه دهر همه رو هم ريپ ميزنه 😒

😂😂😂

خانوم عزیز من نوعیو ول کن

حرف حساب بزنید خوب

با بچه و تربیتش به مشکل خوردی؟وقت کمک گرفتنه

برو پیش یه روانشناس ازش کمک بگیر

کتک زدن و داد و فریاد فقط کارو سختتر میکنه

بخدا خیلی ابتداییه این موضوع

خوبه که پشیمونی.باور کن الان حس تو اصلا مهم نیست.ما هممون مادریم.بچه بزرگ کردن سخته.پدر آدم درمیاد.د ...

حس من خیلی هم مهمه !! درسته من مادرم ولی نباید خودمو و احساساتمو قربانی کنم !! نباید احساساتمو بندازم دور !! اول به خودم بها میدم بعد به بچم 

اول مواظب خودم جسمم روح و روانمم بعد مواظب بچم !! چون وقتی خودم جسمم روحم حالم خوبه اون موقعه که میتونم مواظب بچم باشم ‌. وقتی خودم خوشحالم اون موقع بچمم خوشحال میشه !! 

حرفای شما کاملا اشتباهه ولی تو تربیت شما دخالت نمیکنم !! هرکی روش خودشو داره

حس من خیلی هم مهمه !! درسته من مادرم ولی نباید خودمو و احساساتمو قربانی کنم !! نباید احساساتمو بنداز ...

آفرین خوشحال باش.جدی میگم یه مادر شاد و با حوصله باش.منم گاهی نیستم.ولی سعی میکنم باشم

هیچ بچه ای از مهربونی و نوازش و بوسه و صحبت و همدلی لوس نمیشه‌برعکس کتک و پرخاشگری و تحقیر بچه رو لو ...

ببین عزیزم نمی‌دونم بچه داری یان من دخترم ۴سالشه بالا تر گفتم کاراشو ببین من و همسرم هیچی براش کم نیمزاریم ولی الان فهمیدم اشتباه بببین بچه رو خودت نزنی خودت تنبیه نکنی مطمئن باش کس دیگه ای میزنه من دختر مو تا سه سالگی بهش تو نگفتیم ن خودم بلکه تموم دور و اطراف عاشقش بودن شلوغ میکرد دعوا میکردچیزی نمیگفتم ولی نتیجه ش شد این الان بخدا ۴شالشه مدام گریه می‌کنه بخدا. منو همسرم وقت مونو همش و در اختیار اون داریم انقد که پارک و شهربازی و گردش و خیابون رفته کسی نرفته ولی الان چی میگه بریم شهر بازی میگم الان وقتش نیست میشینه ب گریه که الا بالا بریم الان نمیشه رفت ببین من مادرم بی ادبی بچه رو چیزی نمیگم ولی غریبه قبول نمیکنه من دخترم ب دختر عمه هاش زور می‌گفت میگفتم دعواش کنید گوش نمی‌کردند نتیجه ش شده اینکه دخترم بلد نیس بازی کنه فک می‌کنه همه مثل دختر عمه هاش هر چی بگه باید گوش کنن اشتباه با همه دعوا داره میریم خونه کسی خوب من اگه دعوا نکنم هیچی نگم صدا صابخونه در میاد مثلا اصلا خونه مادرم میریم همش شلوغ می‌کنه خیلی ام لی لی لا گذاشتن خوب نیس الان ۴سالشع گاهی عصبی شدم دعوا کردم زدم کمی بهتر شده نیمگم زدن خوب نیس ولی بچه باید بدونه بچه تا دو نهایت سه سالگی شیرینه برا همه بعدش رفتار های بدش برا خودش ضرر این خانم میگه مبل و می‌نویسه درسته در اقدام اول باید بهش یاد بدی نوشتن مبل و دیوار بده اگه گوش نکرد دعواش کنی فردا رفت جایی خونه کسی مبل کسی رو نوشت چی یا مثلا دختر من دختر عمه و دختر هاشو میزد چیزی نگفتن میگفتن عیب ندارع بچهش ولی ی کی دوبار بچه مردم زد اون بچه بدتر زد این شد ی ضربه بزرگ چرا منو زد داشت دیونه میشد 

من میتوانم وزن اول۸۲😐😑  هدف اولم ۷۵ 😍هدف دوم ۷۰. 😍هدف سوم ۶۵ 😍 هدف چهارم ۶۰😍 هدف آخر ۵۵😍🤩😍🤩 وزن فعلی ۱۴۰۱/۹/۲۸ (۷۵) قد۱۵۹     ۱۴۰۲/۱/۱ وزن  فعلی(۷۰) من میتونم 🥰😍🤩 140۲/۱/۱۰وزن ۶۸من میتونم 💪💪 هدف۶۰
2706