2410
2553
عنوان

از دست کاراش زدمش

| مشاهده متن کامل بحث + 1635 بازدید | 136 پست
اگه من خودمو توجیه میکردم نمیومدم اینجا تایپیک میزدم !! با لبخند و خوشحال میخوابیدم و تا الان بیدار ...

خوبه که پشیمونی.باور کن الان حس تو اصلا مهم نیست.ما هممون مادریم.بچه بزرگ کردن سخته.پدر آدم درمیاد.دختر من رسما نرمال نیست شیطنتش ولی چه میشه کرد؟مدارا

درک کن پسرتو.مهربونترین باش و صبورترین.

اگه من خودمو توجیه میکردم نمیومدم اینجا تایپیک میزدم !! با لبخند و خوشحال میخوابیدم و تا الان بیدار ...

اسی الان عذاب وجدانت طبیعه درکت میکنم..فقط موقعی ک میخوای دعواش کنی یاده عذاب وجدان بعدش بیفت بنظرم تاثیر داره واسه خودم ک داشت..ولی قاطع باش..اگه هرکاری کرد و شما چیزی نگفتی فردا کار بدتر میکنه ..خانمه میاد میگه اگه گونی برنجو خالی کرد حق نداری چیزی بگه حتی ی ذره تندم حرف نزن..ای خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نیازی ندارم نگران و مسئول پسرم من باشی !! دایه نمیخوام  خودم مادرشم

والا حالا خودشون تو خونه بيوفتن به جون بچه ول كن نيستن اينجا دائه مهربان تر ازمادر ميشن🤣🤣😐😐

نيم ديگرمن درقلب زيباي توپنهان است عزيزترينم 😊🧸🎈❤️
شوهر منم دقيقا همين بود باباش با شلنگ ومادرش هم قاشق داغش ميكرده الان هم عاقل وللشعور هم جونش رو ميد ...

دقیقا شوهر منم اینطوره..پدر شوهرم همیشه میگه دیوونهه از همشون عاقلتر و بهتر شد

2720
عزیزم من کاملا درکت میکنم حالا من با تو تفاوت دارم دوتا بچه پست سرهم دارم دخترم ۴سالشه  واقعا ...

همه این کارارو پسر منم کرده .‌ اگه ناخوداگاه یادم بره خودم دکمه اسانسور رو بزنم جیییییغ میکشه مثل چی خودشو میندازه زمین داد میزنه چون خودش میخواد دکمه بزنه حالا من هی میگم مامان غلط کردم بیا بزن فایده نداره باید بزور ببرمش سوارش کنم و نمیتونم بیخیال باشم چون صداش بلنده 

اینجور ک بچه اوس میشه..روش شماهم کاملا غلطه..کاملا غلط

هیچ بچه ای از مهربونی و نوازش و بوسه و صحبت و همدلی لوس نمیشه‌برعکس کتک و پرخاشگری و تحقیر بچه رو لوس و لجباز میکنه

دعوا که نداریم.بپذیر که عصبانی شدن از دست بچه نقطه ضعف ما هست

2714
یعنی میگم عذاب وجدان نداشته باش  بنظرم گاهی زدن بچه لازمع. اونم بچه های شیطون و لجبااااز

نه من خودم همیشه مخالف زدنم وقتی شوهرم بخواد تنبیهش کنه همیشه جلوشو میگیرم 

و امشب خودم این کار رو کردم😔 چون واقعا اینقدر اذیتم کرد نتونستم جلو خودمو بگیرم

هیچ بچه ای از مهربونی و نوازش و بوسه و صحبت و همدلی لوس نمیشه‌برعکس کتک و پرخاشگری و تحقیر بچه رو لو ...

والا من اییینقد بوس و نوازش و محبت کردم کاملا لوس شد..گفت بشین نشستم گفت نخواب نخوابیدم گفت نخور نخوردم گفت دسشوی نرو نرفتم.گفت تو بغلم تاب بده تاب دادم..الان ی دختر کاملا لوس شده

فلسفه ی بچه دار شدنو درک نکردن.به خودشون زحمت تحقیق و مطالعه هم نمیدن.چهارتا مثل خودشون هم میان میگن ...

جوابتو نمیدم چون نمیخوام خودمو ناراحت کنم 

کار شما فقط زخم زبون زدنه و فکر میکنین خیلییی کار خوبی دارین میکنین !!! گناه شما از زدن من بیشتره !! چون دارین دل میشکونین!! یکی باید شمارو ببره مشاوره نه منو

والا من اییینقد بوس و نوازش و محبت کردم کاملا لوس شد..گفت بشین نشستم گفت نخواب نخوابیدم گفت نخور نخو ...

پس چرا اینهمه کتاب و وویس و دستورالعمل برای تربیت بچه درنظر گرفته شده؟اینهمه تراپیست وظیفشون چیه توی این شهر؟هرکاری باید از راه درست و متعادلش انجام بشه

وای خانم بسه توروخدا..از اول تاپیک شما روح و روان اسی رو بیشتر بهم ریختی..بابا اون الان خودش داغونه ...

مهم نیست برام چون اینا فکر میکنن اگه ما ما حس بد بدن عذاب وجدان بدن کاری کنن ما خودمو گناهکار تصور کنیم مثلا خیلی کار خوبی کردن !! مثلا دارن مردم رو اصلاح کنن !!

جوابتو نمیدم چون نمیخوام خودمو ناراحت کنم  کار شما فقط زخم زبون زدنه و فکر میکنین خیلییی کار خ ...

دل تو دله

ولی دل اون بچه...

اتفاقا منم پیش مشاور میرم

شما هم برو

عار که نیست کمک بگیر

گور بابای خدا بیامرز من

به فکر اون بچه باش

2706