2726
عنوان

قد خودم و همسرم اعتماد به نفسمو کم کرده💔🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 34 پست

به اون چه ربطی داره🙄

خداروشکر قراره خواهر شوهر نداشت باشم داداششم ۱۸ سالشه هنوز 😑

خدایی این خواهر شوهرا فکر میکنن کی هستن فاز برشون میداره

منم اختلافمون مثل شماست

من۱۶۵

اون ۱۹۷🤷

سلام من روشنام،تقریبا نوزده سالمه و عید غدیر امسال عقد کردم و تازه عروس حساب میشم اگر میشه واسه خوشخبتیم دعا کنید🌷😊دوست داشتم توی امضام ماجرای چادری شدنمو بگم😍من خانواده مذهبی دارم ولی خب روی حجاب هیچ حساسیتی به خرج نمیدادن،منم حجابم معمولی بود،یادمه کلاس نهم بودم میرفتم دهم تصمیم گرفتیم بریم یادمان شهدای والفجر 8وقتی رفتیم یه بنر بود درمورد یکی از شهدای غواص که ⁩درمورد حجاب گفته بودن.نمیدونم چرا از همون موقع که اومدم خونه اصرار به چادری شدن داشتم 🥺😍بعد یکی دو ماه رفتیم بازار به اصرار من یه چادر عباس عربی گرفتم و تا الان با عشق چادرو سر میکنم.در برابر امضای من گارد نگیرید. خواهشاً چون چندین نفر قبلا توهین کردن ولی طوری که من به حجاب شما احترام میذارم شما هم احترام بذارین⁦♥️⁩🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم باور کنی یا نه

من از شوهرم ۴۰ سانت کوتاه تر و ۵۰ کیلو سبک ترم

همممممیشه شوهرم میگ کِیف میکنم کنارت راه میرم

خودمم مشکلی بل کوتاهی ندارم اتفاقا ظرافت زن بیشتر ب نظر میاد

با رفتارت اجازه نده اطرافیان حرفِ مفت بزنن

خدا عشق و نور و زیباییست 🖤 ای عشق مرا دریاب🖤 رفیق اگر دلت خواست برادرِ پرکشیدم رو مهمونِ صلواتت کن🖤🖤🖤

چه بیشعوره خواهر شوهرت 

منو شوهرم همین اختلافو داریم همه میگن خیلی خوبین اصلا اهمیت نده

《خداوندا ! مرا در آن پوششی که از هر بلا و آفتی حفظ می کند و هر کسی را که بخواهی در آن قرار می دهی ،قرار بده》
2728

خداروشکر که خواهرشوهر ندارم البته یه وقتا شوهرم رگش بگیره صدتا خواهرشوهر و مادرشوهر بدجنس میشه🤣🤣🤣😅

👑💎به از این چه شادمانی که تو جانی و جهانی... آموزش انواع پاکسازی و شمع تراپی اصولی، انجام انواع پاکسازی 
وااای منم  اصلا زن باید ریزه باشه تو بغل مرد گم بشه 😍

ریزه هم خوب نیست نه لباس عروس به تنش قشنگه نه هیچ لباس دیگه ای ☹️ اینام همش شعاره تو بغلش گم شه و فلان

اندام فقط اندام مهلقا جابری 

بگو توام اندازه برج برنجی درازه خون ب مغزش نمیرسه ولشکن

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

نصف شبی روح و روانمو شاد کردییی

میخوام بهت بگم... همینکه تو قوی هستی کافیه تا به هر چی که تو دلتِ برسی...آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.. قسم به لحظه ای که زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو به خواستت میرسونه.وقتایی که میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم آره میدونم.. اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی میدونم، هر کی دوروبرمون بود مثل دیوونه ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید.. همیشه میگفت لحظه هایی که دیوونه بازی در میاری هیچوقت فراموش نمیشن من باید با تو دیوونه باشم:) وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگف میدونی؟:) یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟:) وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگف تو که میدونی.. یبار جلوم وایساد گفت دختر خانوم جذاب تا آخر عمر باید بدونی😍 واسه به هم رسیدن دو تا عاشق دعا کنید😌E&L
ریزه هم خوب نیست نه لباس عروس به تنش قشنگه نه هیچ لباس دیگه ای ☹️ اینام همش شعاره تو بغلش گم شه و فل ...

نه والا اینقدرم لباس عروس تو تنشون قشنگه

مهم اینه بدونه چی بپوشه و لباس خوب بپوشه نه عام پسند

2706