2726
عنوان

مصطفی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1219 بازدید | 84 پست
اسی یه تاپیک هم راجع به مرتضی ها بزن ،منو تگ من😂💓

چشم گلم 

هرچند ک من دیگه مرتضی نداشتم تو زندگیم

😂

مرتضی تو مایه ها مصطفی اس 

فکر‌ کنم مصطفی هرجور باشه مرتضی هم همونجوراس

رویاهای بزرگی دارم

حالا استسنا هم وجود داره 😁

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوسش داشتم اما زن گرفت یهوووو...هعععی

پس بگیره 🤣

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
محسن ها هم بگیر نیستن. از منو نگرفت.  اون محسن افشانی هم زنش و ول کرد

جدی افشانی ول کرد؟

محسنا آره زیاد بگیر نیستن

اصلا محسنا یکم سر و گوششونم میجنبه انگار😂

رویاهای بزرگی دارم
2728
صد در صد

👌👌👌

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
بهترین عزیز ترین مرد ترین مرد دنیامه شوهرم مصطفی عزیزم 

😍😍😍😍❤️

ای جانم

خوشبخت بشید الهی 

خدا برات حفظش کنه عزیزم 

همچنین تو رو برای آقا مصطفی

رویاهای بزرگی دارم
یه مصطفی میشناسم بد نیست بنده خدا کاری نماز خون خانواده دوست فقط اخلاقش تند بود که خوب شد 😁😊 ...

بازم خدا رو شکر که بخیر گذشت

😂👌⚘️

رویاهای بزرگی دارم
مصطفی حیله گر و دوزنه اطرافم دیدم اونایی که من دیدم خیلی کلک ان

دقیقا اینی که من باهاش سر و کار داشتم خیییلی حیله گر و کلک بود خیلی زیاد

رویاهای بزرگی دارم
یه مصطفی میشناسم بد نیست بنده خدا کاری نماز خون خانواده دوست فقط اخلاقش تند بود که خوب شد 😁😊 ...

این بابامه😚

نازد به خودش خدا که حیدر دارد   دریای فضائلی سراسر دارد.
2706