2297
2298
عنوان

مصطفی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 84 پست

پدرمه 

نازد به خودش خدا که حیدر دارد   دریای فضائلی سراسر دارد.کاربر دوست داشتنی لطفاً از توهین حتی به شوخی پرهیز کن تا باعث دعوا تو تاپیک ها نشی .اینجا خانواده نشسته آخه . https://www.instagram.com/tv/Cc8TVbFocIF/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با توجه به این توصیفاتی که از مصطفی کردی ، بگیره

خیلی هم بگیره 🤣🤣

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
میخوام ربطش بدم😂😂😂😂 واسه سرگرمی عزیزم  منم قبول ندارم

محسن ها هم بگیر نیستن. از منو نگرفت.  اون محسن افشانی هم زنش و ول کرد 

میشه از ته دلتون برام صلوات بفرستین یک سری انسان های وارسته ای هستند که رفتارهای خوب دارند اما اعتقاد دینی ندارند صفت پنهانی این افراد کفر است .
2051
اسی یه تاپیک هم راجع به مرتضی ها بزن ،منو تگ من😂💓

چشم گلم 

هرچند ک من دیگه مرتضی نداشتم تو زندگیم

😂

مرتضی تو مایه ها مصطفی اس 

فکر‌ کنم مصطفی هرجور باشه مرتضی هم همونجوراس

حالا استسنا هم وجود داره 😁

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
دوسش داشتم اما زن گرفت یهوووو...هعععی

پس بگیره 🤣

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
محسن ها هم بگیر نیستن. از منو نگرفت.  اون محسن افشانی هم زنش و ول کرد

جدی افشانی ول کرد؟

محسنا آره زیاد بگیر نیستن

اصلا محسنا یکم سر و گوششونم میجنبه انگار😂

صد در صد

👌👌👌

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
یه مصطفی میشناسم بد نیست بنده خدا کاری نماز خون خانواده دوست فقط اخلاقش تند بود که خوب شد 😁😊 ...

این بابامه😚

نازد به خودش خدا که حیدر دارد   دریای فضائلی سراسر دارد.کاربر دوست داشتنی لطفاً از توهین حتی به شوخی پرهیز کن تا باعث دعوا تو تاپیک ها نشی .اینجا خانواده نشسته آخه . https://www.instagram.com/tv/Cc8TVbFocIF/?igshid=YmMyMTA2M2Y=