2297
2298

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً  اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید 

2051

ببخید نقش  کتاب این وسط چی بوده  

میشه این دعا رو در حقم بخونید 🙏اللهم الرزقنا شهادت فی سبیلک🧡بیدلیل خوب باش💙 به قول آن رفیقمان: حرف هایی در دلم هست اما حاضرم فقط  به کسی بگویم که فردا آخرین روز  زندگی اوست💔✌️من باختم ولی میسازمش🌿 خدایا تو را بر آنچه از حکمتت ندارم. شکر و برای آنچه از رحمتت دارم سپاس🌿💚مهر۱۴۰۱

کتاب

اجداد من اکثرا کتاب میخوندن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بیشتر از بقیه می پرسیدن، مثلا بچه ها از بزرگترا یا از فردی که تو زمینه تخصص داشت

و همینطور از کتابای دائرتالمعارف و... 

مثلا من خودم کلی از اطلاعات عمومی مو از رو کتابای دانستنی ها و دائراتالمعارف بیست و چهارجلدی که تو خونه داشتیم یاد می گرفتم. 

"Those who do not move, do not notice their chains"
سلام خوبین  شما با کاربر پری_کوچولو۲۴ دوست بودین؟ اگه اره خبری ازش دارین؟

سلام ممنون 

نه نمیشناسمشون

لینک گفتینو       👇                                                                                                https://www.goftino.com/c/3vRuE6

کتاب مجلات روزنامه

منکه اطلاعاتمو ازینا دارم الانم گوگل یعنی از هرجا اطلاعات میگیرم جز نی نی سایت

پارانویید فقط این نیسکه مردی به زنش شک کنه شمایی که تو همه تاپیکا میگی من باور نمیکنم،تاپیکت دروغه و همیشه شک داری هم پارانویید داری والا😏 لطفا بدون اینکه جو تاپیکو متشنج کنیو اخرم بترکونیش از تاپیک خارج شو و اعصاب بقیه رو خورد نکن