2733
2734
عنوان

بیایید 😃 یه کاربر برای نام کاربریم شعر گفت خیلی خوشم اومد 🤭

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 102 پست
یکم شم ادبی داشته باشی  متوجه میشی این  شعر نیست عزیزم اگرم باششه بی معنیه    

اره من بلد نیستم 

خلاقیتش برام جالب بود 

بنظرم ادم خوش ذوقی اومد

میشه اگه امضامو دیدی یه ثانیه چشماتو ببندی از خدا بخوای کمکم کنه ؟! 😃🌱 ممنونم گشنگم

یاد شعر های کودکانه و فیلم های موزیکال افتادم🤦🏽‍♀️😂😂😂

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره وگرنه به شعر باشه منم برای خودم بگم الان

همابابا بابا قربون بابا عجب هما همابابا

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
برا منم بگین پلیز😬

مریم با یدونه ر؟ یا مریم با دو دونه ر؟

مهم نیست مهم اینه مریم باشه

😐😂😐😂😐😂😐 میدونم شعر نبود ولی قبول کن ازم

« هست » را اگر قدر ندانی، میشود « بود »...سوالی در مورد قانون جذب ( قانون ارتعاش و توجه ) داشتید میتونید بپرسید🌺
2728

منم شعر میگم

خط به خط میان این شعرا برام..................//             عجیبه بینمون چرا الآن؟ ...............................//       لاقل بذار تو یه جا مرام...................................//         میدونی رو من هست چشا الان......................//       _.___لیتو___._
یاد شعر های کودکانه و فیلم های موزیکال افتادم🤦🏽‍♀️😂😂😂

اسپند دونه دونه ، اسپند سی و سه دونه 🤭😂  

میشه اگه امضامو دیدی یه ثانیه چشماتو ببندی از خدا بخوای کمکم کنه ؟! 😃🌱 ممنونم گشنگم
2738
اره من بلد نیستم  خلاقیتش برام جالب بود  بنظرم ادم خوش ذوقی اومد

گذشتم از خود تا به خود رسیدم

گر این من بودم ان دیوانه قبلی چیشد

خودم بودم اگر این کیست حالا؟

نمیدانم ولی اشناست انگار

میشه این دعا رو در حقم بخونید 🙏اللهم الرزقنا شهادت فی سبیلک🧡بیدلیل خوب باش💙 به قول آن رفیقمان: حرف هایی در دلم هست اما حاضرم فقط  به کسی بگویم که فردا آخرین روز  زندگی اوست💔✌️من باختم ولی میسازمش🌿 خدایا تو را بر آنچه از حکمتت ندارم. شکر و برای آنچه از رحمتت دارم سپاس🌿💚مهر۱۴۰۱

اوه خانوم دکتر تشیفف بیار پی

نــــشـــد ســهــمــم امــا مـــن هــمــیــشــه عــ🖤ـــاشــقــش هســـ🖤❤ــتــم 
گذشتم از خود تا به خود رسیدم گر این من بودم ان دیوانه قبلی چیشد خودم بودم اگر این کیست حالا؟ نمید ...

این برای من بود؟   

برا منم شعر بگید این وسطا  

رفتم بر لب درخت سبزیدیدمممم

سرخ صورتی نشسته انجا

گفتمش تو کیستی ای زیبا

فت من توت فرنگی ام فضول  

بهتر از این نمیشد  

میشه این دعا رو در حقم بخونید 🙏اللهم الرزقنا شهادت فی سبیلک🧡بیدلیل خوب باش💙 به قول آن رفیقمان: حرف هایی در دلم هست اما حاضرم فقط  به کسی بگویم که فردا آخرین روز  زندگی اوست💔✌️من باختم ولی میسازمش🌿 خدایا تو را بر آنچه از حکمتت ندارم. شکر و برای آنچه از رحمتت دارم سپاس🌿💚مهر۱۴۰۱
نام کاربری من که شعر مخصوص خودشو داره 😂

عشق جانم !! لا لا لا لالای لا لای لای لای   

2706