2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نترس عزیزم اندوسکوپی ترس نداره مشکلش مشخص میشه و راه درمان،مشکل مامانت چیه؟انشالله ک جوابش خوب بیاد

به قیمت سفید شدن موهایم تمام شد،،،ولی آموختم که ناله ام سکوت باشد،گریه ام لبخند و تنها همدمم ،خداااا،،
2728
نترس عزیزم اندوسکوپی ترس نداره مشکلش مشخص میشه و راه درمان،مشکل مامانت چیه؟انشالله ک جوابش خوب بیاد

بدون بیهوشی هم قبول میکنند؟با روش سر انجام بدند؟برا معده اش گفته دکتر

بدون بیهوشی هم قبول میکنند؟با روش سر انجام بدند؟

بیهوشی که بهتره اصلا بیهوشی در حد ۵دقیقه من خواهرم بیدارم کرد زمان گرفتم قبل رفتن اصلا نگران نباش عزیزم خیلی ساده ی خیلی

بیهوشی که بهتره اصلا بیهوشی در حد ۵دقیقه من خواهرم بیدارم کرد زمان گرفتم قبل رفتن اصلا نگران نباش عز ...

با چی بیهوش کردند اونوقت؟

نه من خیلی میترسم همش دارم گریه میکنم یعنی سر ۵ دقیقه بیدار شدید؟

با چی بیهوش کردند اونوقت؟ نه من خیلی میترسم همش دارم گریه میکنم یعنی سر ۵ دقیقه بیدار شدید؟

به خدا اصلا نترس منم خیلی ترسیدم قبلش یه بیهوشی جزیی نمی‌دونم چرا اینقدر زود بیدار شدم البته من تنها نه حتی بیماران قبل من

عزیزم نترس آندوسکوپی که چیزخاصی نیست... میخواد داخل شکمشو در اصل معدشو چک کنه. معده که رو کار نیست بشه با عکس و این چیزا فهمید باید داخلش بفهمه واسه همونه انشاالله که چیزی نیست دکتر به آبجی منم گفت باید انجام بده ولی نداد اما مادربزرگم یکی دوماه یک بار آندوسکوپی میشه که چک کنه تا حالا ۶ یا ۷ بار فکرکنم انجام داده..

رفیقت گر خدا باشد، هواداری قوی داری...✌🏻😇💕
با چی بیهوش کردند اونوقت؟ نه من خیلی میترسم همش دارم گریه میکنم یعنی سر ۵ دقیقه بیدار شدید؟

با دارو بیهوشی... بیهوشیش مثل داخل اتاق عمل که نیست.. بیهوش میکنن درد رو حس نکنه وگرنه آندوسکوپی بدون بیهوشی هم میشه اما درد داره... صبح میره آندوسکوپی تا ظهر هم مرخص میشه نگران نباش

بدون بیهوشی هم قبول میکنند؟با روش سر انجام بدند؟برا معده اش گفته دکتر

اره بدون بیهوشی هم میشه اما خیلی درد داره گناه داره بزاز بیهوش کنن مادربزرگ من بیهوش میکنن

2706