2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هیچی بیخیال، خاستم بهش بگم تو زندگیت کسی رو راحت قضاوت نکن حالا اینکنه چیز مهمی نبود ولی خوب نیس در ...

خب مگ چی گفته بود ناراحت شدی؟

از دل برون رود هر آنکه از دیده برون رفت
چو کن اینجا پرسیدم به مسخره ای گفتن، من همیشه کوردا رو دوس داشتم همیییشه سهکعی کردم یاد بگیرم زبونشو ...

من از طرف بقیه از شما معذرت میخوام

راستش من از اول تایپ بودم کسی قصد مسخره کردن و توهین رو نداشت فقط بعضی از دوستان فک کردن شما خودتون کوردین و کوردی بلدین همین

خلاصه ببخشین

2738

سلام هامه مشهد نائب الزیاره گشتدان 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
خب مگ چی گفته بود ناراحت شدی؟

فک کرد دروغ میدم کاش حداقل فارسی میگفت ازشم پرسیدم به استارتر گفت به کوردی اینا رو استارترم گفت به علی خودم حس کردم، واقعا چجوری راحت قسم میخورن بخدا من کورد نیستم مگه مریضم وانمود کنم اخه ولش کن بیخیال خاستم ببینه بقبه چتم با دوستمم دارم شاید باز باور نکنه میفرستم 

هیچی بیخیال، خاستم بهش بگم تو زندگیت کسی رو راحت قضاوت نکن حالا اینکنه چیز مهمی نبود ولی خوب نیس در ...

عزیزم ما کوردا لهجه های مختلف داریم بعضی وقتا خودمونم حرف خودمونو متوجه نمیشیم

2706