2726
عنوان

شوهرم 😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 7749 بازدید | 190 پست
در نظر داشته باشید طبق دیده ها و آمار تعداد تجاوز های صورت گرفته به خانم چادری هم کم نبوده (همونطور ...

بله چشمی که هرز باشه هرزه

ولی وقتی ی عده با بی حجابی و نمایش جذابیتهای جسمی زنانه،  آتش هوس این هرزها رو تندتر و شعله ور تر می کنند اونا دیگه برای خوابوندن این اتش،  به چادری،  بی چادر،  بچه پسر،  دختر و...  هر کسی دستشون برسه بیشترررر تعرض می کنند

ببینید حق الناسی که بر گردن بی حجابهاست تا کجااااست

البته بار گناه وحشتناک اون هرزه ها به جای خود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وا چه بی منطق، این درسته که ماهم بگیم شما برو آمریکا زندگی کن چون اونجا راحت تری، حجاب از زمان کوروش ...

مطمئن باشید نصف مردم ما آرزوی زندگی تو همین بلاد کفرو دارن به قول شماها !

#تیکه_کتاب مردم فکر می‌کنند که فرق بین خوش‌بین‌ها و بدبین‌ها در شخصیت است؛ ‌امّا من معتقدم تمامش به ناتوانی در فراموش کردن برمی‌گردد. هرچه قدرت حافظه‌تان بیشتر باشد، شانس خوش‌بینی‌تان کمتر می‌شود. داشتن حافظهٔ پایدار مصیبت است. وقتی زنان سالمند قبرسی کسی را نفرین می‌کنند، آرزو نمی‌کنند اتفاق خیلی بدی بیفتد. دعا نمی‌کنند که به آن‌ها صاعقه بزند، اتفاقات غیرمترقبه‌ای بیفتد یا یک‌دفعه ثروتشات را از دست بدهند. فقط می‌گویند: خدا کند هیچ‌وقت نتوانی از یاد ببری. ✍🏽 #الیف_شافاک 📕 #جزیره_درختان_گمشده
نخیر منظورم اینکه کسی پاک واقعی هست که شرایط گناه اگرهم فراهم باشه خود نگه دار باشه و تقوا پیشه کنه ...

اگه قرار بود مردها هم مثل پیامبر رفتار میکردن که دنیا گل و بلبل میشد. پس انسان های هرچند پاک هم دچار لغزش میشن.

فکر نمیکنم در جایگاهی باشید که بتونید اشکال از کس دیگه ای بگیرید موفق باشید

وات؟ 

هر کس طبق اصول معتبر میتونه اشکال رو بیان کنه

و فکر کنم از حرف واضح و علنی خدا در قران،  اصول محکم تر و معتبرتری نیست

اشکال اینه خیییلیها دنبال حق و کار درست نیستن..  دنبال توجیه میل و هوس خودشونند

خدا همه مون رو از بنده هوای نفس شدن حفظ کنه🙏

اگه قرار بود مردها هم مثل پیامبر رفتار میکردن که دنیا گل و بلبل میشد. پس انسان های هرچند پاک هم دچار ...

بله گاها میشم ولی به من ربطی نداره من سبک زندگی خودمو دارم و اصلا دوست ندارم تو خیابون با کتک برای انتخابم مواجه بشم .شب بخیر 

#تیکه_کتاب مردم فکر می‌کنند که فرق بین خوش‌بین‌ها و بدبین‌ها در شخصیت است؛ ‌امّا من معتقدم تمامش به ناتوانی در فراموش کردن برمی‌گردد. هرچه قدرت حافظه‌تان بیشتر باشد، شانس خوش‌بینی‌تان کمتر می‌شود. داشتن حافظهٔ پایدار مصیبت است. وقتی زنان سالمند قبرسی کسی را نفرین می‌کنند، آرزو نمی‌کنند اتفاق خیلی بدی بیفتد. دعا نمی‌کنند که به آن‌ها صاعقه بزند، اتفاقات غیرمترقبه‌ای بیفتد یا یک‌دفعه ثروتشات را از دست بدهند. فقط می‌گویند: خدا کند هیچ‌وقت نتوانی از یاد ببری. ✍🏽 #الیف_شافاک 📕 #جزیره_درختان_گمشده
اگه قرار بود مردها هم مثل پیامبر رفتار میکردن که دنیا گل و بلبل میشد. پس انسان های هرچند پاک هم دچار ...

والا

اگه قرار باشه همه مردها حضرت یوسف باشن،  خوب همه زنهام باید نعوذ بالله حضرت زهرا باشن

چه توقعی دارن از این پسرهای معمولی جامعه

2706