2733
2734

قدبلند بودن مخصوصا شونه های پهن داشته باشی 

اصلا خوب نیست 

لاغر باشی متوسط باشی چاق باشی فرقی نداره 

چون تعداد مردهایی که از نظر قدی بهت میان و باهات تناسب دارن کمتر از بقیه دخترهاست 

بعد یه مسئله دیگه اینکه وقتی قدبلند باشی و صورتت معمولی باشه خیلی بیشتر تو چشمی تا وقتی قدت کوتاه باشه و صورتت معمولی 

هم پدرم بین مردها متوسطه هم مادرم بین زن ها تقریبا میشه گفت کوتاهه 

ولی من به عمه و عموم رفتم 

اخه چرا 😣 خب منم بین این دو تا میشدم 

از بابام نزدیک ۱۰ سانت بلندترم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قدت چقدره؟ 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

چنده قدت ؟

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..
2738

ولی من زیاد ناراضی نیستم از قد بلندی 😐چون حداقل زورم به نصف پسرای دورورم میرسه 

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍
2706