2737
2734
بده عزیزم راه به جایی نمیشه برد اینطوری اعصابم خیلی ضعیف شده کسیم نیس آرومم کنه تخلیه نمیشم از نظر ر ...

اگر شرایط پرداخت ویزیت دکتری که من میگم رو‌ داری حتما مراجعه کن آنلاین هم هست

ببین حتی ارزش داره طلا بفروشی و درمان بشی 

چون هیچی بالاتر از سلامتی نیست

من الان شوهرم ا‌وضاع مالیش بهم ریختس کلی بدهکاریم...ولی برا بقیه ی درمانم اگر نداشتم انگشترم رو میخوام بفروشم هزینه کنم

من هفته ی اول که دارو رو مصرف کردم خالم بدتر شد‌

از هفته ی دوم یهو حالم خوب شد اصلا انگار به زندگی برگشتم خیلی حالم خوب شده خداروشکر

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشه حضوری برم پیشش

نمیدونم انگار دیگه بعد کرونا کلا آنلاین کرده ویزیتش رو حضوری نیست تصویری حرف میزنه باهات ۱ ساعت جلسه ی اول اتفاقا بهتر که

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
 افسردگی بی حوصلگی یا غم نیست. بیماریه... با ورزش و دمنوش و موزیک و فیلم شاد خوب نمی شه. البته ...

ممنون دوست عززیز امشب خیلی حالم بد بود انگار رسیده بودم ته خط یکم با شماها حرف میزنم آروم شدم باور میکنین هیچ مرهمی ندارم برا دلم هیچ 

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که 
2731
دارو فلوکسیتین مصرف کردم یه دوره حس پوچی بهم داده بود 

حتما با دکتر در ارتباط باش  اگه حالت بدتر شده یا عوارض داره برات حتما به دکترت بگو نمیدونم چند وقته میخوری ولی میگن بعد ی مدت جواب میده

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
اگر شرایط پرداخت ویزیت دکتری که من میگم رو‌ داری حتما مراجعه کن آنلاین هم هست ببین حتی ارزش داره طل ...

خدا رو شکر حتمن اینکارو میکنم باید بچمو بزارم جایی خونه تنها باشم که بتونم حرف بزنم شایدم اولش فقط گریه کنم

آرزوهاتو یه جا یادداشت کن و یکی یکی از خدا بخواه ؛ خدا یادش نمیره ولی تو یادت میره که چیزی که 
حتما با دکتر در ارتباط باش  اگه حالت بدتر شده یا عوارض داره برات حتما به دکترت بگو نمیدونم چند ...

مرسی دوست مهربون که وقت گذاشتی مرهم دلم شدی بخدا فقط دعا میکنم هیچکس افسردگی نگیره نمیدونم ام اس گرفتم یا نه چون دست و پام خواب میره نمیدونم چمه فقط میدونم هر چی بنویسم خالی نمیشم حس میکنم خدا هم از من بدش میاد

مرسی دوست مهربون که وقت گذاشتی مرهم دلم شدی بخدا فقط دعا میکنم هیچکس افسردگی نگیره نمیدونم ام اس گرف ...

وای عین من

دختر چکاب بده

ویتامین د۳ حتما پایین منم اینجوری میشدم آزمایش دادم مشخص شد

2738
مرسی دوست مهربون که وقت گذاشتی مرهم دلم شدی بخدا فقط دعا میکنم هیچکس افسردگی نگیره نمیدونم ام اس گرف ...

نه عزیزم حالتات برای افسردگیه منم دکتر خوب نمیشناسم وگرنه معرفی میکردم من خودمم افسردم دو سه روز پیش مرگمو از خدا میخواستم باز پشیمون میشدم ببین رایگان شماره  ۱۴۸۰ یا روانشناسای خانه سلامت هستن اگه صلاح میدونی زنگ بزن شاید مشکلاتتو بگی سبک بشی 

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
وای عین من دختر چکاب بده ویتامین د۳ حتما پایین منم اینجوری میشدم آزمایش دادم مشخص شد

پایین که هست خیلی چون قبل بارداریم چکاب دادم پایین بود 

وای عین من دختر چکاب بده ویتامین د۳ حتما پایین منم اینجوری میشدم آزمایش دادم مشخص شد

بهش میگم حالم بده دلم میخواد خودمو بکشم میگه برو خونه ی بابات اینکارو بکن جنازه ات اینجا نیوفته

ممنون دوست عززیز امشب خیلی حالم بد بود انگار رسیده بودم ته خط یکم با شماها حرف میزنم آروم شدم باور م ...

بله. معلومه که باور می کنم. می دونم افسردگی یعنی چی. انگار یه چیزی گلوی آدمو می گیره و ول نمی کنه. خواب رفتن دست و پات و کل علائم جسمی دیگت هم از افسردگیه. مطمئن باش. همین "خود بیمار پنداری" هم از عوارض افسردگیه. آدم هی فکر می کنه بیماری لاعلاج گرفته.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
نه عزیزم حالتات برای افسردگیه منم دکتر خوب نمیشناسم وگرنه معرفی میکردم من خودمم افسردم دو سه روز پیش ...

قوربون دل کوچیکت بشم ایشاله حال دل همه خوش باشه به حق این شب 

بله. معلومه که باور می کنم. می دونم افسردگی یعنی چی. انگار یه چیزی گلوی آدمو می گیره و ول نمی کنه. خ ...

حس پوچی دارم حس اضافه بودن به درد نخور بودن حس سرزنش گر و ملامت گرم بیچارم کرده تو ر ا ب ط ه ببخشید میگم یه طوری رفتار میکنه انگار از من بدش میاد همه ی اینا خودش حالمو بدتر کرده 

حتما با دکتر در ارتباط باش  اگه حالت بدتر شده یا عوارض داره برات حتما به دکترت بگو نمیدونم چند ...

یه مدت کوتاه مصرف کردم بعد قطش کردم 

2706