2726
عنوان

معرفی مربی خصوصی رانندگی (خانم )

| مشاهده متن کامل بحث + 63091 بازدید | 132 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانما،خودم قبلاً اين تاپيك رو خونده بودم چون ١٠سال بود گواهينامه داشتم ولي به شدت ميترسيدم و نميتونستم پشت فرمون بشينم دنبال يه مربي خوب خانم بودم در كرج كه بتونه منو راننده كنه،تا اينكه خانم فكور رو پيدا كردم و با سه جلسه حسابي راننده شدم هم داخل شهر به تنهايي رانندگي ميكنم هم تعطيلات رفتيم اصفهان و تو اتوبان رانندگي كردم😍😍😍😍

براي همين دوست دارم ايشونو به همه معرفي كنم اين اصلاً تبليغ الكي نيست از خودشون اجازه گرفتم شمارشونو بذارم

٠٩370747354

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
بچه ها پرونده رانندگی من ماله سال 85 بود توی 5 سال بیشتر از ده تا مربی عوض کردم اصلا میترسیدم برم ام ...

سلام .من پیشنهادی دارم برای خانوم هایی که علاوه بر آموزش دنبال مهارت هستن.الان ماشین خیلی گرون شده هزینه ها بالا رفته اگه کوچکترین خطا یا تصادفی داشته باشین کلی باید هزینه بدید .من از مربی های آموزشگاه نتیجه نگرفتم با خیلیا هم کلاس رفتم چه خصوصی چه آموزشگاه آخر با کلی تحقیق خانومی را پیدا کردم که خیلی کارشون  عالیه آموزش ایشون خصوصی هست خانم حسینی 09109848505

2728
تو گوگل سرچ کنید آموزش خصوصی رانندگی!

سلام .من پیشنهادی دارم برای خانوم هایی که علاوه بر آموزش دنبال مهارت هستن.الان ماشین خیلی گرون شده هزینه ها بالا رفته اگه کوچکترین خطا یا تصادفی داشته باشین کلی باید هزینه بدید .من از مربی های آموزشگاه نتیجه نگرفتم با خیلیا هم کلاس رفتم چه خصوصی چه آموزشگاه آخر با کلی تحقیق خانومی را پیدا کردم که خیلی کارشون  عالیه آموزش ایشون خصوصی هست خانم حسینی 09109848505

سلام مامان پسرها شماره مربی که میگید و هنوز دارین به منم بدین؟

سلام .من پیشنهادی دارم برای خانوم هایی که علاوه بر آموزش دنبال مهارت هستن.الان ماشین خیلی گرون شده ه ...

چ جالب پستت دقیقا با روز عضویتت .

یعنی مردم چی فکر میکنن . از اعتماد دیگران سواستفاده نکنین لطفا

بچه ها شماره خانوم غفاری تغییر کردهههه من شاگردش بودم الان دوستشم اینه شمارش ۰۹۱۲۶۳۹۸۹۵۶

شمارش تغییر نکرده شماره ایشون 09122468971 هست و شماره دیگه ای ندارن. ایشون خیلی وقته دیگه کار نمی کنن

من سالها بعد از شروع این تاپیک رو دیدم

خانم غفاری فکر کنم بارشو بست حسابی

زشته واقعا انقدر تبلیغ نکنید. مردم وقت و انرژی و پولشونو از سر راه نیاوردن

هر کی از راه رسیده عضو شده دو سه تا پست تبلیغاتی گذاشته بعضیا هم ساده باور میکنن

خیلی زشته

لطفا توی این تاپیک دیگه ادامه ندید

چند صفحه رو خوندم و فقط وقتم تلف شد

من سالها بعد از شروع این تاپیک رو دیدم خانم غفاری فکر کنم بارشو بست حسابی زشته واقعا انقدر تبلیغ ن ...

سلام دوست عزیز ندونسته قضاوت چی میکنید؟ این خانم غفاری بسیار محترم هست و همه شاگردا ازش راضین .تمام آموزشگاه ها میشناسنش .پدر و مادرشم مربین.یعنی چی بارشو بست؟لطفا ندونسته فکر نکنین

شمارش تغییر نکرده شماره ایشون 09122468971 هست و شماره دیگه ای ندارن. ایشون خیلی وقته دیگه کار نمی کن ...

دوست عزیز این خانم غفاری شما کسی دیگست تو دنیا فقط یکی خانم غفاری نیست .ایشون الان این کاره نشده که لطفا اطلاعات غلط ندین شماره خانم غفاری قبلا ۰۹۱۲۱۴۹۰۸۰۳ بود الان دوسالی هست عوض شده ۰۹۱۲۶۳۹۸۹۵۶ و ۰۹۳۳۹۵۹۸۷۲۶.کار شما اصلا درست نیست شما مادرین

سلام دوست عزیز ندونسته قضاوت چی میکنید؟ این خانم غفاری بسیار محترم هست و همه شاگردا ازش راضین .تمام ...

بحث من سر هر خانم غفاری ای نیست

اونی که شما میگید رو اطلاع ندارم اما سوالی که برام پیش اومده اینه که شما چرا انقدر شور ایشونو میزنید؟

و اینکه چرا انقدر شماره ایشونو میذارید اینجا؟

خودشون گفتن اینکارو انجام بدید یا خودتون خانم غفاری هستید؟

یه بحث دیگه که هست اینه که دوستان گفتن خانم غفاری هزینه کلاسارو وقتی معروف شده برده بالا. این درسته؟چون شما خیلی در مورد ایشون مطلعید برام سوال شد پرسیدم

2706