2733
2734
عنوان

معرفی مربی خصوصی رانندگی (خانم )

| مشاهده متن کامل بحث + 63133 بازدید | 132 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوستان من باجاوری رفتم اولا هزینه آموزش هواپیما و میگیره و همیشه هم گشنست ویاتشنست یادنبال آب هویجه یا ساندویج  اصلاآموزش نامیده فقط از خودش تعریف می‌کنه من نمی‌دونم این دوستی که از ایشون تعریف می‌کنه انگیزش چی بوده فقطم چشم بد به دختران داره برین ببینین حقیقت داره یانه توصیه نمیکنم باجاوری برین خطرناکه برای دخترایی که درقید اخلاق نیستن خوبه

2738
مربی فقط آقای کربلایی هم با انصاف وهم با اخلاق وآموزشش ازهمه مربیها بهتره ۰۹۱۰۸۶۰۶۸۸۲ کربلایی

سلام درست میفرمایید آقای کربلایی بااخلاق وباانصاف هستن من فکرمیکنم هنرجوهاشونم بیشترازبقیه مربیهاهست توکامنتها هم همه ازایشان تعریف کردن کاش آقای کربلایی رو زودتر پیداکرده بودم ۰۹۱۰۸۶۰۶۸۸۲کربلایی

خانومی میدان فاطمی امیر آباد هستن

عه ما هم خونمون دقیقا همینجاس😂

من اموزشگاه بهار میرم تو میدون انقلاب 

مربیمم فعلا ک تو این ۷جلسه خوب بوده

دانشجوی مشاوره ی فرهنگیان❤️درونگرای برونگرا نما😂یک عدد معتاد به کتاب و باشگاه😌

سلام منم باآقای کربلایی رفتم آموزش خیلی خوب بودن تمام مراحل رانندگی بطور حرفه ای وآسون یاد میدن که خودم باورم نمیشه که توترافیک تهران راحت رانندگی میکنم  شماره ایشون رامیزارم تا تمام دوستان مثل من راننده خوبی بشن ۰۹۱۰۸۶۰۶۸۸۲ آقای کربلایی