2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چله تو از اول شروع کن عزیزم.

یچیزی من به نیتی که شروع کردم اواسط چله کلا همچییییی بهم ریخت ینی راهی نمونده بود برا رسیدن به خاستم یجورایی مگه معجزه خدا😭😭

شما میدونی چرا اینطور شد؟

یچیزی من به نیتی که شروع کردم اواسط چله کلا همچییییی بهم ریخت ینی راهی نمونده بود برا رسیدن به خاستم ...

چله چی برداشتی؟معمولا وقتی اینطوری میشه یعنی یه روز و یادت می‌ره بخونی یا وقت نمیکنی بخونی دلیلش اینه شاید به صلاحت نیست.واسه منم پیش اومده عزیزم الان چله زیارت عاشورا دارم میخونم میگن معجزه می‌کنه .

چله چی برداشتی؟معمولا وقتی اینطوری میشه یعنی یه روز و یادت می‌ره بخونی یا وقت نمیکنی بخونی دلیلش این ...

چله سوره حشر و یاسین

اون موقع ک همچی تموم شد کامل و بدون اینکه یادم بره خونده بودم

به نیت ازدواج با عشقم خوندم اون موقع که شروع کردم همچی اوکی بود بعدش یهو ول کرد ورفت 😭😭😭

من اما ادامه دادم

میگم بنظرت چرا اینطور شد ن تنها ازدواج نکردیم رابطمون داغون شد😞😭

چله سوره حشر و یاسین اون موقع ک همچی تموم شد کامل و بدون اینکه یادم بره خونده بودم به نیت ازدواج ب ...

شاید به صلاحت نیست من تا حالا برای حاجتام چند تا چله گرفتم مثل همین چله حشر حاجتمو گرفتم ولی یه بار که به صلاحم نبود حاجتم،یه روز وقت نشد چله مو بخونم و خراب شد. حالا یه بار چله زیارت عاشورا بخون خیلی حاجت میده انشالله حاجت روا بشی،

اداب خاصی داره چلتون؟ شما نمازخون هستید؟

آره من نماز میخونم، آدابش نماز اول وقت،ترک گناهانی بخصوص غیبت و بدحجابی و دروغ و بداخلاقی  هست و همچنین انجام واجبات مثل نماز، اینا رو انجام بده  مطمئن باش حاجت میگیری خیلیا نتیجه گرفتن .

آره من نماز میخونم، آدابش نماز اول وقت،ترک گناهانی بخصوص غیبت و بدحجابی و دروغ و بداخلاقی  هست ...

شرمنده یه سوال دیگه

میشه به نیت اینکه خدا زودترررر جواب کسیو ک بهم بدی کرده رد بده بخونم؟(تاوان بدیشو بده)

نمیشه ،چون اماما که نمیان واسطه کار شر و بد بشن.

کار شر بد؟ 

خب حقشه میدونم دیر یازود خدا جوابشو میده میگم ولی زووووود زود جوابشو بده دلم اروم شه😭😭😭