2297
2330

میگن تو خونه زیر کالری کاری نمیکنی من دارم زحمت میکشم مخصوصا الان که وضع اقتصادی بدتر شده مشکل چند درصد خانم های خانه دار هست به نظرتون 

پدر من 

اگه امضا خوندی برای شفای مادرم دعا کنید ی صلوات مهمونش کنید ی صلواتم برای اروم شدن پدرم و رزق و روزیش کنید منم دعا تون میکنم خداوندا هرکس برای خانوادم دعا کن ی خوشحالی از ته دل بهش بده امین 

نمی دونم چند درصد میگن،، پدرم کلامی نمیگه همیشه به مامانم میگه کار خونه خیلی سخته تا صبح تا شب کارگری بیرون، ولی همسرم نه که منت بزاره نه ولی زیاد راضی نیست از کار کردن 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

خونسردیتو حفظ کن و اصن عصبی نشو از حرفاش

اتفاقا تصدیق کن بگو آقای من چقدر زحمتکشی ممنون به خاطر ما این همه کار میکنی 

اینطوری توطئه ش خنثی میشه یه کمم آدم باشه عذاب وجدانم میگیره 

بعد سر فرصت مناسب شستشوی مغزی بده گاهی از زحماتت بگو که مثلا چن کیلو سبزی پاک کردم ترشی انداختم کمرم درد میکنه و.... 

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
2051

۹۸ درصد:/

🚫درخواست دوستی قبول نمیکنم.💛🌻•📝🌼•برای تمام این سال‌ها از تو ممنونم. برای تمام لحظاتی که دوام آوردی و در گوشِ من زمزمه میکردی که «این نیز میگذرد»، تو قطعاً دوست داشتنی‌ترین بخش زندگی‌ام هستی.با پیدا کردنت می‌توانم تغییر را شروع کنم. می‌توانم بخش‌هایی از رفتارهایم را تغییر دهم و می‌توانم عشق ورزیدن را دوباره بیاموزم امّا این بار این تغییرات، لحن سرزنش نخواهد داشت. صبورتر خواهم شد و راحت‌تر با نقص‌ها کنار خواهم آمد. تو تا همیشه زیباترین همراه زندگی‌ام خواهی بود. کنارت خواهم ماند. این بار صبورتر و امیدوار...ممنونم 《 خودم》💛🌻
والا مردا سرزنای شاغل بیشترمنت میزارن من که هرچی زن خانه داردیدم خوشبخت بودن

این ازاون حرفابود....مثلا چه منتی میذارن؟؟....خانمی که حقوق بگیرممکنه چه منتی ازطرف شوهر ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سرش گذاشته بشه؟....یعنی هر خانمی شاغله بدبخته؟؟....پس این خانمایی که خونه داری که ازبیکاری تونی نی سایت مینالن کین؟؟

توشوخی بهم گفته ک خوشبحالت تو راحت میخوابی من باید شیش صبح بزنم بیرون البته بوسم میکنه میگه اگ منظوری داشت یا واقعا ناراحت بود باید رفتارش طور دیگ بود ولی موقع هایی ک غذا درست میکنه میگه وای چقدر سخته باید سه چهارساعت پای گاز باشی

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این ازاون حرفابود....مثلا چه منتی میذارن؟؟....خانمی که حقوق بگیرممکنه چه منتی ازطرف شوهر ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌س ...

از کدوم حرفابود🤨؟

هرکی فقط ازنگاه خودش مسائلومیبینه زن شاغل کارش صدبرابرخونه داره اصلا بحث تقابل خانه داری وشاغل بودن نیست ماهمه زنیم وهرکدوم رنجای خودمونو داریم اما زن شاغل درسته دستش توجیب خودشه اما اکثرزنای خونه دار بیشتراززنای شاغل براخودشون خرج میکنن حالابماندکه بعضی ازهمین شاغلاکلا درامدشون زیرسلطه ی شوهره درحالیکه خسته وکوفته میان خونه واگه کوچکترین کاستی بود ممکنه توبیخ بشن

چرا زن شاغل کم واسه خودش خرج میکنه؟ خب پول ک داره خرج کنه

پول که داره بله ولی گفتم شاغلای زیادی دیدم که فقط شاغلن کلاکارت ودرامددست شوهره دوما بعضی مردامیشینن حساب کتاب میکنن کلا همه چی ازدورقشنگه