2726
والا مردا سرزنای شاغل بیشترمنت میزارن من که هرچی زن خانه داردیدم خوشبخت بودن

این ازاون حرفابود....مثلا چه منتی میذارن؟؟....خانمی که حقوق بگیرممکنه چه منتی ازطرف شوهر ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سرش گذاشته بشه؟....یعنی هر خانمی شاغله بدبخته؟؟....پس این خانمایی که خونه داری که ازبیکاری تونی نی سایت مینالن کین؟؟

توشوخی بهم گفته ک خوشبحالت تو راحت میخوابی من باید شیش صبح بزنم بیرون البته بوسم میکنه میگه اگ منظوری داشت یا واقعا ناراحت بود باید رفتارش طور دیگ بود ولی موقع هایی ک غذا درست میکنه میگه وای چقدر سخته باید سه چهارساعت پای گاز باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این ازاون حرفابود....مثلا چه منتی میذارن؟؟....خانمی که حقوق بگیرممکنه چه منتی ازطرف شوهر ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌س ...

از کدوم حرفابود🤨؟

هرکی فقط ازنگاه خودش مسائلومیبینه زن شاغل کارش صدبرابرخونه داره اصلا بحث تقابل خانه داری وشاغل بودن نیست ماهمه زنیم وهرکدوم رنجای خودمونو داریم اما زن شاغل درسته دستش توجیب خودشه اما اکثرزنای خونه دار بیشتراززنای شاغل براخودشون خرج میکنن حالابماندکه بعضی ازهمین شاغلاکلا درامدشون زیرسلطه ی شوهره درحالیکه خسته وکوفته میان خونه واگه کوچکترین کاستی بود ممکنه توبیخ بشن

2728
چرا زن شاغل کم واسه خودش خرج میکنه؟ خب پول ک داره خرج کنه

پول که داره بله ولی گفتم شاغلای زیادی دیدم که فقط شاغلن کلاکارت ودرامددست شوهره دوما بعضی مردامیشینن حساب کتاب میکنن کلا همه چی ازدورقشنگه

پول که داره بله ولی گفتم شاغلای زیادی دیدم که فقط شاغلن کلاکارت ودرامددست شوهره دوما بعضی مردامیشینن ...

اونا خب بی عرضگیشونه ک کارتو مبدن ب شوهر 

مث خر کار میکنن کارتو هم میدن ب شوهر 

اونا خب بی عرضگیشونه ک کارتو مبدن ب شوهر  مث خر کار میکنن کارتو هم میدن ب شوهر

نه عزیزم لطفا توهین نکن به هیچ گروهی مثلا زنی که شوهرش میگه خرجتومیدم بی عرضس نخیرنیست منتها بعضی مرداواقعا درک لازموندارن بعضیا شرایط زندگیشون سخته 

از کدوم حرفابود🤨؟ هرکی فقط ازنگاه خودش مسائلومیبینه زن شاغل کارش صدبرابرخونه داره اصلا بحث تقابل خ ...

من واقعیت رومیبینم.....خانم دکترا ،ااستاددانشگاه ها،خانمای مغازه دار،مهندسا،کارمندای اطراف من وتوسطح جامعه که دیدم اینطوری نیستن.....همه بهترین خرجا وبهترین ماشینارودارن.....ودرعین حال  بعضیاکمک شوهرهم میدن.....واگه کارت درامدشون دست شوهرشون باشه درقبالش اگه ملک واملاکی بخرن وبه نام خودشون هم میکنن....بعدفقط توایران این مسله مطرحه که زن نبایدکارکنه وهزارتابهانه الکی براش اورده میشه......وگرنه کارکردن وفعال بودن تودنیایه چیزه عادی هست ....حتی پولدارش هم برای اینکه حوصلشون سرنداره یه تجارتی راه میندازه...

این ازاون حرفابود....مثلا چه منتی میذارن؟؟....خانمی که حقوق بگیرممکنه چه منتی ازطرف شوهر ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌س ...

والا من کار میکردم ب کار خونه نمیرسیدم میگفت کثیفی.میکفتم خسته شدم هم کار بیرون هم خونه میگفت تنبلی دنبال بهونه ای.خلاصه هرچی بگم هرکاری کنم ی منتی میزاره ی توهینی میکنه

والا من کار میکردم ب کار خونه نمیرسیدم میگفت کثیفی.میکفتم خسته شدم هم کار بیرون هم خونه میگفت تنبلی ...

خب مشکل ازبعضی ازمردای ماست،مشکل ازکارکردن ماخانمانیست..... انجورمردارو هم بایدکارکرد،یه قرون پول بهشون نداد هم بایدکثیف بودوتنبل بود تاحساب دستشون بیاد....