2726
عنوان

ایده شغل خونگی...از ده هزارتومن تو تا میلیارد...

| مشاهده متن کامل بحث + 2385 بازدید | 123 پست
ادمینی سرمایت هم فقط گوشی تو دستته خواهرم اموزش ادمینی میده _admin.raha من خودم درامد ماخی سه توم ...

اینستا؟

اگه منو تو سایت دیدی بگو بدبخت کنکور داری درس نخونی همه نهایی هارو میوفتی برو درستو بخون🥲🥲 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۵ میلیون دارم در حال حاضر 🥲ولی فکر نکنم چیزی بشه 

خیلی هم میشه 

نا امیدی کار شیطونه تو میتونی روغن گیاهی درست کنی و بدی عطاریا میتونی آلبالو بخری فقط چند هفته دیگه تموم میشه فصلش .میتونی هزاران کار بکنی به شرطی که بخای 

ستاره ای در شبهای تار...کاربری اشانان سابق.
خیلی هم میشه  نا امیدی کار شیطونه تو میتونی روغن گیاهی درست کنی و بدی عطاریا میتونی آلبالو بخر ...

روغن گیاهی ک سخته🥲

آشپزی تو خونه میشه ؟ 

اگه منو تو سایت دیدی بگو بدبخت کنکور داری درس نخونی همه نهایی هارو میوفتی برو درستو بخون🥲🥲 
خیلی هم میشه  نا امیدی کار شیطونه تو میتونی روغن گیاهی درست کنی و بدی عطاریا میتونی آلبالو بخر ...

اگه ایده دیگه ای هم داری بگو 

مرسیی

اگه میشه لطفا بگو من با ۵ تومن چ میتونم بکنم،؟🥲

خودت چی دوس داری

روغن گیاهی 

یا خوراکی؟یا خشکبار

یا پارچه واسه لباس زیر دوختن الان ی پارچه های قشنگی اینجا حراج کردن ۵۹ از توش کلی لباس زیر و سوتین درمیاد ومیتونی درست کنی 

گفتم که تاپیک‌قبلم.سوال تو همون تاپیکه بپرس ج میدم 

عزیزم دیدم تاپیکتو و سیوش کردم مهربان

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
اگه ایده دیگه ای هم داری بگو  مرسیی

خودت به چه کاری علاقه داری.

الان فصل میوهاس و آفتابم که داغ .میتونی بخری خشک کنی.

طرزشم یادت میدم.میتونی ی کره گیر بخری حدودا ی دوتومن میتونی ماست بخری کلی چیز باهاش درست کنی .کیکم ی مدل بلدم 

2706