2297
2298
عنوان

چه تغیری تو ظاهرت بدی عالی میشی؟؟؟

1728 بازدید | 176 پست

کی میخای این تغیر رو انجام بدی

من خودم میخام وزن کم کنم 

به زودی

کاربر خانم هستم،..اگه چیزی رو تغییرندییعنی بازم انتخابش کردی! جالبه حرفامون رو به کسایی میزنیم که هیچوقت ندیدیمشون. اگه از جایی که هستی راضی نیستی،جاتو تغییر بده تو یک درخت نیستی!به هیچ عنوان درخاست دوستی قبول نمیکنم.

هیچی 

همین طوری اوکی ام،خود شیفته هم خودتونین 🤪

من خدا را در قمقه آب یافتم      در عطر یک گل     درخلوص برخی کتاب ها      حتی نزد بی دینان     اما تقریبا هیچگاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست و ادعای دینداری دارند نیافته ام .....

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

دماغمو عمل کنم فعلا ک باردارم بعدم شیردهی تا دوسال دیگ.راستی من بعد از عمل بینی باردار بشم بعدش باز باید برم عمل کنم؟

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه بینمیمو عمل کنم عالی میشه بخدا

کاش بینی همگی خوب بود

بخدااا 

میخای عمل کنی

کاربر خانم هستم،..اگه چیزی رو تغییرندییعنی بازم انتخابش کردی! جالبه حرفامون رو به کسایی میزنیم که هیچوقت ندیدیمشون. اگه از جایی که هستی راضی نیستی،جاتو تغییر بده تو یک درخت نیستی!به هیچ عنوان درخاست دوستی قبول نمیکنم.

موهامو‌رنگ‌کنم بعد زایمان

نمیدونم چجوری با این موها برم آتلیه😭😭

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️
منم دارم ورن کم میکنم میخام‌استخونی بشم  مرغ و گوشت ۲ روزه مصرف نکردم دارم دیونه میشم مثل ...

وا بخور

برا بدنت مفیده ها

الان قد و وزنت چقدره

منم استخونی دوست دارم

دماغمو عمل کنم فعلا ک باردارم بعدم شیردهی تا دوسال دیگ.راستی من بعد از عمل بینی باردار بشم بعدش باز ...

نه دیگه 

وه دائمی

صورتم چاق بشه🥲

درک کردن این نیست که فقط حرف بزنی بگی درست میشع غصه نخور درک کردن ینی تو خودتو جای طرف بزاری و کلا از دیدع اون به قضیه نگاه کنی اونوقت میفهمی نه میتونی صبر کنی همه چی درست شه نه میتونی غصه نخوری نه میتونی گریه نکنی:) سردرگمی هیچی حالیت نیست مثه افسرده هایی اینطوری میشه درک کرد:)🤍
عادت میکنی به این فکر کن خوش اندام میشی لباسی که دلت میخوات میپوشی

اره ولی مرغ و گوشت باید بخوره

صورتم چاق بشه🥲

پودر جوانه گندم

فک پایینمو ببرم عقب بینیمو عمل کنم شکممو جمع کنم هیچوقت هیچکدومو انجام نمیدم

چرا

وا بخور برا بدنت مفیده ها الان قد و وزنت چقدره منم استخونی دوست دارم

قد ۱۷۰ وزن ۶۸ شکم ‌دارم 

انقدر خوردم دارم میترکم اونقدری که پوستم حساسیت نشون داده به پروتیین قرمز میشه و‌خارش میگیره الان ۲ روزه راحتم 

باید استخونی بشیممممم حتمااا 

شما جند قد وزنت عزیزم ؟ 

من رژیمم گرفتم از‌دکتر تغذیه 

زاویه سازی فک چون چونم کوچیک

و بوتاکس

در آینده اینکارو میکنمــــ

ای فلک گر من نمی زادی اجاقت کور بود 😔من ک خود راضی ب این خلقت نبودم زور بود😭من ک باشم یا نباشم کار دنیا لنگ نیست من بمیرم یا بمانم ک کسی دلتنگ نیست🥺