2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من که شکمم زیاد صدا ندارد فقط دایما اسهالمو دل‌پیچه دارم و بی حالم 😢

من یا اسهالم یا یبوست دارم

لطفا افراد زیر ۲۲ سال در تاپیک های من کامنت نزارن و شرکت نکنن چون من به راهنمایی و مشاوره افراد باتجربه تر از خودم نیازم دارم 🙏 
2738
من دارم اسهال میشم بدحور یهوو ی مدت ولمم نمیکنه  ی مدتم خوبم کلا😐

اره منم همینم ولی هرچی میگذره مدتی که حالم خوبه خیلی کوتاه تر میشه بیشتر وقتا دل‌پیچه دارم شما مخاط هم دفع میکنین ؟

عزیزم ول کن این داروهای شیمیایی رو  برچسب سنتی درمان میشی  یا مزاجت سرد شده یا گرم  ...

نمیدونم باید چیکار کنم افسردگی گرفتم دیگه شاغلم هستم هر روز با گریه میرم سرکار 😢 خودم بیمارستان کار میکنم همونجا کلی دکتر رفتم ولی اصن خوب نمیشم شما نمیدونید باید چیکار کنم ؟

نمیدونم باید چیکار کنم افسردگی گرفتم دیگه شاغلم هستم هر روز با گریه میرم سرکار 😢 خودم بیمارستان کار ...

میگم که وقتتو هدر نکن داروهاشم واقعا گرونه پروبیوتیکا گرونن 

برو طب سنتی 

ببین یا طبعت سرده 

یا گرمه 

یا از شدت بلغمه 

یا از شدت صفرا و سودا 

البته سودا هم سرده اما سودا باعث افسردگی میشه 

حالا ببینید کدومشه 

یه مدت رعایت کنید اول با بلغم شروع کنید 

مثلا سردیجات و غذای طبع سرد رو هم ترک کنید هرروز یه دمنوش گرم مثل دارچین و زنجبیل بخورید البته کم 

ببینید اثر می‌کنه اگه نکرد 

پس طبعتون شاید گرمه اون وقت باید رب انار بخورید و سرکه انگبین 

اینا رو کم کم خودتون شروع کنید ببینید کدوم نتیجه میده اینا درمان خانگیه

لطفا برای خوب شدن مریضیم دعا کنید
ممنونم عزیزم از راهنماییتون حتما انجام میدم 

خوب میشی حتما 

خودتو درگیر دکتر نکن من یه پلاستیک بزرگ داروهای پروبیوتیک سندروم دارم گرون گرون 

لطفا برای خوب شدن مریضیم دعا کنید
خوب میشی حتما  خودتو درگیر دکتر نکن من یه پلاستیک بزرگ داروهای پروبیوتیک سندروم دارم گرون گرون ...

وای منم نزدیک ۵ تا پلاستیک پر قرص دارم سری آخر شد ۵۰۰ تومن الان شما با طب سنتی خوب شدین ؟

2706