2726

لطفاً اگه کسی اطلاعاتی داره بهم بگه.

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست هرکس نغمه ی خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای چی باید ارزون بشه(؟ 

یه ماه پیش پرسیدیم متری 15بود ولی یکی از آشنایانمون میگه متری 4تومن ارزون شده اون موقع نتونستیم بخریم میگم اگه ارزون شده یه روزنه امید روشن میشه تو وجودم.

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست هرکس نغمه ی خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد 
یه ماه پیش پرسیدیم متری 15بود ولی یکی از آشنایانمون میگه متری 4تومن ارزون شده اون موقع نتونستیم بخری ...

عزیزم اسلامشهرم جز تهران

وقتی ارزون میشه که تهرانم ارزون بشه

حالا چ قدر پول داری؟ 

باید بری معاملات ملکی سوال کنی

خودم نمیتونم برم شوهرم هم نا امید شده نمیره

حتما باید اسلامشهر بخری؟ 

خونه مادر شوهرم و خواهر برادر شوهرم اونجاست دوست داره پیش اونا باشیم.

من اگهی رو میبینم میتونی بخری بعضی جاها ۴۰ تا ۵۰ متر

ممنونم دوستم امیدوارم کردی پس باید بریم بازم سر بزنیم

2706