2737
2739
عنوان

برید کنار شاخهای تهران اومدن 🤣+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5651 بازدید | 195 پست

سمت راستیه خیلی تحت تاثیر کروئلا قرار گرفته😐😂😂

همونجاییم که علی یاسینی میگه:چیزی نمونده واسم عمر و جونو همشو پای تو دادم بس که سادم،ازت فرشته ساختم تو سرم نبودی حتی نصف آدم میمونه یادم...!منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر لای موهای تو گم کرد خداوندش را..تو همانی که دلم لک زده لبخندش را..آنکه هرگز نتوان یافت همانندش را..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مام دانشگاه یکی و داشتیم استایلش اینجوری بود بنده خدا دیروز مزد😅😂😂😂

وای خدا رحمتش کنه

من با هیچکس سر خدایش بحث نمیکنم چون خدای هر کس همان است که خرد او میگوید
2728
یچی بگم خدایی هر آدمی یه بار زندگی میکنه شاید از نظر ما خز بپوشه ولی خودش اینجوری احساس خوبی داره پ ...

چون یبار زندگی میکنه باید مثل .....برده کشی کنه تو خیابان عجب طرز فکری !

معرفت در گرانی است به هرکس ندهند،،،،،پرطاووس قشنگ است به کرکس ندهند..
مطمئنم بااین چیزا خوش نخواهند بود  علاقه به یسری چیزا و یسری رفتارا بخاطر جو و هجمه ایه که ایج ...

ادم با تیپی ک میزنه خوشه

با لباسی ک میپوشه

شاید شما درک نکنی ولی مایی ک سنمون کمتره (من خودم یکماه دگ ۱۹ سالم میشه)

اینقد بقیه چیزا واسم دست نیافتنی شده و وضعیت اقتصادی بد شده

ک دلخوش به لباسی هستم ک هنوز چندماه ی بار میتونم بخرم

بالاخره وقتی زندگی سخت میشه

ادما میگردن دنبال دلخوشی های کوچیک

نوجوونا حالا با سن خیلی کمتری از شما درگیر این موضوع هستن و خیلی زود وارد درک این قضیه میشن

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
2738
اصلابعد شمال غرب تهران بهترین جای تهرانه  این تیپام غرب و شرق نداره من توی جنوبم دیدم اما یه ...

دقیقا

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
نه بابا دیگه😂

آخه قلادش دست پسرس

با مردی ازدواج کن که رژت رو پاک کنه نه ریملت رو😉😉😉 بلاخره گل پسرم به دنیا اومد😍😍😍 اگه دنبال پسر دار شدن هستید بیاین تاپیک رژیم پسر دار شدن.
2706