2703
2553
عنوان

برید کنار شاخهای تهران اومدن 🤣+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 5588 بازدید | 195 پست
احتمالا غرب غرب تهران اینقدر تیپ های عجق وجق میبینی

من غرب تهرانم چرا ندیدم پس🤔

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️

حس مسکنم شیطون پ ستن رو لباس دختره هم علایمش هست

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره منم به همین فکر کردم بچه های ما دارن میسوزن اینجا  وقتی به جاهای دیگه نگاه میکنم میبینم چق ...

👌🏻👌🏻👌🏻

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
بیخیال خوش باشن ♥️ انقدر ناراحتی و گرفتاری هست برای بچه هامون کم از کنکور و‌مدارس و.. نمیکشن 

مطمئنم بااین چیزا خوش نخواهند بود 

علاقه به یسری چیزا و یسری رفتارا بخاطر جو و هجمه ایه که ایجاد شده 

بیخیالِ دنیا بابا جان🌸بخند گیانم    https://t.me/ash_mast تیکر رسیدن به خواسته 
2456
والا همه جای دنیا در حال حاضر نوجوونا این تیپین ادم تو ی سنی عشق ی سری چیزارو داره خیلی حالا تو ز ...

کجا این تیپی هستن؟؟؟؟؟؟

من با هیچکس سر خدایش بحث نمیکنم چون خدای هر کس همان است که خرد او میگوید
بیخیال خوش باشن ♥️ انقدر ناراحتی و گرفتاری هست برای بچه هامون کم از کنکور و‌مدارس و.. نمیکشن 

مطمئنن اینا ن برا کنکور میخونن نه مدرسع.. کسی که هدفش درسه این مدل تیپ نمیزنه.. کسی که درس میخونه کسی که هدف داره کسی سرمایه گذاری میکنه برای آیندش و از جونش مایه میزاره رو با اینا مقایسه نکن.. برو بگرد تو دانشگاه های ایران حتی زپرتی ترینشو یکی این مدلی برای من پیدا کن عکسش بفرس... یکی از گرفتاری های ماهم همینه .. تا کی باید  نسبت به هم بی تفاوت باشیم !! دقیقا همینه اوضاع جامعه این شده.. 

برنامه نویس و شاعر و نویسنده هستم و دبیر آینده💛🌱
2714

توجیح نمیکنم کارشون رو 

ولی بیشتر ما تو این سن سلیقه های خاص داشتیم دوست داشتیم خاص باشیم و کارای مثلا خفن بکنیم

اینا همش به خاطر سن و سالشونه و تو همه جای دنیا هم هست 

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
والا همه جای دنیا در حال حاضر نوجوونا این تیپین ادم تو ی سنی عشق ی سری چیزارو داره خیلی حالا تو ز ...

تو خارج قلاده میبندن پوز بند میزارن؟

خدا وکیلی یه چیزی میگیدا

من با هیچکس سر خدایش بحث نمیکنم چون خدای هر کس همان است که خرد او میگوید
اه انقدر ازغرب بدم میاد به خدا تمام اینا ازکمبوده 

از کجا پس خوشتون میاد؟ غرب تهران اکثرا از همون شرق و جنوب که میان تفریح دیگه واللا آخر هفته تو کوچه هامونم حتی  ترافیکه 

Belle سابق
2706