2328
2330
عنوان

برید کنار شاخهای تهران اومدن 🤣+عکس

4188 بازدید | 195 پست

تو رو خدا اگر بچه دارید به خصوص نوجوون بهش یاد بدید خوشپوش باشه 😂🤦‍♂️ اینا خیلی سر و صدا کردن تو رسانه

من با هیچکس سر خدایش بحث نمیکنم چون خدای هر کس همان است که خرد او میگوید

ابلفضل

بقول‌شایع؛                                                            یبار‌میگم‌دیگه‌نع!                                                     شما‌تکون‌نمیخوری‌‌ع‌پیش‌من:)👀               https://harfeto.timefriend.net/16584966573809

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2051

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!؟                    دعا کنیدمادر بشم 8ساله که منتظرم 3بار سقط خودبخود داشتم قلب تشکیل نمیشه تو 7 هفته می‌افتم خون ریزی                             رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین بگو آآآمیــــــــــن             خدایا میشه  بغلمو با دستات پرکنی آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس 🥺 ❤️                                 عاقبت یک شب از شب های دور، کودک من پا به دنیا مینهد...، آن زمان بر من، خدای مهربان، نام شور انگیز، ❤️مادر ❤️مینهد... 

یچی بگم خدایی هر آدمی یه بار زندگی میکنه شاید از نظر ما خز بپوشه ولی خودش اینجوری احساس خوبی داره

پس به ماچهههه

تو پناهِ منی♡الله♡ترسم که سنگ مزار من این شود:این هم جمالِ یوسف زهرا ندید و رفت🥺من مسلمانم اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست🌸

😂یاخدا

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
بیخیال خوش باشن ♥️ انقدر ناراحتی و گرفتاری هست برای بچه هامون کم از کنکور و‌مدارس و.. نمیکشن 

لعنت به کنکور و دغدغه آینده داغونمون کرد

ولی با این تیپ ها افسرده میشن بدتر😂🤦‍♂️

من با هیچکس سر خدایش بحث نمیکنم چون خدای هر کس همان است که خرد او میگوید

چرا  زنجیر دختر دست پسرس؟بلانسبت قلاده است؟😑

تورک قیزیام😎😎                                                                 خدایا امیدم بخودته(۱۳۹۹) خداجونم یه نگا ب دل ماهم بنداز نزار حسرت فرزند بمونه رو دلمون 💔💔💔