2703
2553
عنوان

❌این خواستگارو قبول کنم واقعا نیاز دارم به نظرتون ؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 58 پست
اصولا نمایشگاه ماشین و املاک‌خانه پولشون شرعی نیست اگر برات حلال و حروم مهمه رد کن و اینکه کیس منا ...

ربطی نداره ینی آدم حلال خور وجود نداره که بخواد نمایشگاه ماشین بزنه!؟ 

اگه بخوای اینجوری حساب کنی که هرکی تو بازار کار میکنه نونش حلال نیست....

مهمه آدمش کی باشه...

💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام به همگی منم یه سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنیین عاشق پسرعمم شدم پسرعمم تو پست اینستاگرامش پ ...

نگو شاید بخوادش ضایع بشی

به کدامین گناه؟                   من بی پول تر از پیشم دارم بی پول ترم میشم🗿🚶‍♂️. 
انتخاب کن حداقلش از لحاظ مالی اوکی هست  من خیلی وقته تو عقدم اگه پول بود براحتی میرفتم سر زندگ ...

شما چرا پولدار قبول نکردی؟ 

به کدامین گناه؟                   من بی پول تر از پیشم دارم بی پول ترم میشم🗿🚶‍♂️. 
2714

عزيزم منم ليسانس هستم ولي همسرم ديپلم كلا دوست نداشتم به زير فوق ليسانس بله بگه، اما ديدم همسرم اخلاقش خوب هست و بعضي از خواستگارم كه مدارك بالايي داشتن و حتي وضع ماليشون خوب بود اخلاق خودشون يا خانوادشون به دلم نمينشست بعدها فهميدم كه نيازي نيست حتما حتماااا مدركش بالا باشه

نگو ظاهر برات مهم نيست چون بعدا مهم ميشه، اينجور كه ميگي طرف اوكي هست درموردش تحقيق بكن ببين چه طور آدمي هست( از آبدارچيش بپرس همه چي رو بهت ميگه😂) اگر خانواده دار هست و آدم مودب و …. بهش جواب مثبت بده، پيش روانشناس هم بريد اگر خواستيد و يه تست بديد ببينيد بهم ميخوريد يا نه

هميشه هم حواست باشه كه منطقي انتخاب كني نه از رو احساسات

من اوایل میگفتم فقط پسره مهمه اینکه پاک باشه معتاد نباشه و... اما الانمیگم پول از همه اینا هم مهمتره. سر همین بی پولی بارها با نامزدم بحثم شده .میگم اصلا عروسی هم نمیخام فقط بریم سر زندگیمون عقدم طولانی شده بلاتکلیفم

سلام به همگی منم یه سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنیین عاشق پسرعمم شدم پسرعمم تو پست اینستاگرامش پ ...

نگو خیلی ضایعست اینجوری که میگی خودش کسی رو داره....

بنظرم اصن ارزش نداره خودتو کوچیک کنی فاز این روشنفکرا رو در نیار بخدا اگرم اوکی باشه بعدا برات شاخ میشه ما که خودشون عاشقمون شدن تهش یجوری میگن که ما اول عاشقشون شدیم و مخشونو زدیم دیگه وای به حالت خودت بخوای بگی

💔

تحصیلات مهم؟؟؟!!!! خیلی بچه ای هنوز وگرنه اینجوری نمیگفتی میدونی چرا اینو میگم؟ چون خیلی دکتر مهندس دیدم که بسیار بی شخصیت و شارلاتان بودن اصلا تحصیلات ملاک نباشه برات نه که بگم بی سواد باشه ولی تحصیلات دانشگاهی هیچ ربطی به شعور ادما نداره اینو کلی بهت میگم نه بخاطر اینکه این خواستگارتو قبول کنی سو تفاهم نشه

2706