2297
2298
عنوان

خانما کمک همسرم حالش بده😭

738 بازدید | 60 پست

عقدم اومدم شهرپیش شوهرم اونم معدش حساسه فکر کنم فقط ب غذاهای مامانش عادت داره دیشب بادمجون درست کرده بودم خورد حالش بد شد امروز گلاب ب روتون بالا اورد و اسهاله از همون دیشبم چیزی نخورده

من برای ظهر مواد استانبولی اماده کرده بودم الان گف پاشو برنجشم درست کن گشنمه 

میگم خدای نکرده براش ضرر نداشته باشه ؟؟؟؟

خیلی ناراحتم هیچ کاری بلد نیستم😭 اشپزیم خوب نیس شانسم شوهرمم معدش حساسه😭

دیگه بادمجون سرخ کردن ک بلدی نمیخواد پاشو درست کن 

کم کم عادت میکنه ب غذاهات

من یه مامان ۲۰ سالم 🥰مامان یه دختر ناز و فرفری ۲ ساله 😍🥺 که بعد اومدنش دنیام عوض شد دورت بگردم ک شکل خودمی شکموی مامان 😎                                              دکتر انوشه راست میگه که : گیرم عذر خواهی کردی ،برای حرفی که زدی .. با ذاتی که آشکار شد میخوای چیکار کنی؟!

بابا این ی نوع ویروسه شهر ما پر شده چرا ب خودت میگیری😐😐😐

غمگین ترین درد مرگ نیست،دلبستگی به کسی است که بدانی هست اما اجازه بودن در کنارش را نداری🙂 لحظه اول که تو مهمونی دیدمت بهت خندیدم ولی وقتی رفتی متوجه شدم چقدر دوست داشتم💔تو مال من نیستی، هیچوقتم نمیشی:) ولی آرزوم اینه برای یک ثانیه هم که شده دوباره نگاهت کنم🙂❤️
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

چای ونبات بده بهش اول 

کته ساده بزار 

با ماست بخوره 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!؟                    دعا کنیدمادر بشم 8ساله که منتظرم 3بار سقط خودبخود داشتم قلب تشکیل نمیشه تو 7 هفته می‌افتم خون ریزی                             رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین بگو آآآمیــــــــــن             خدایا میشه  بغلمو با دستات پرکنی آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس 🥺 ❤️                                 عاقبت یک شب از شب های دور، کودک من پا به دنیا مینهد...، آن زمان بر من، خدای مهربان، نام شور انگیز، ❤️مادر ❤️مینهد... 
2051
دیگه بادمجون سرخ کردن ک بلدی نمیخواد پاشو درست کن  کم کم عادت میکنه ب غذاهات

دماغتو عمل کردی؟😂

غمگین ترین درد مرگ نیست،دلبستگی به کسی است که بدانی هست اما اجازه بودن در کنارش را نداری🙂 لحظه اول که تو مهمونی دیدمت بهت خندیدم ولی وقتی رفتی متوجه شدم چقدر دوست داشتم💔تو مال من نیستی، هیچوقتم نمیشی:) ولی آرزوم اینه برای یک ثانیه هم که شده دوباره نگاهت کنم🙂❤️

خب الان که گرسنه شه غذا رو آماده کن ولی کلا یه ویروسی اومده که اسهال و استفراغ و دل درد شدید داره که حدود یه هفته هم طول میکشه و دل درد هاش خییلی شدیده شاید از اون گرفته

دماغتو عمل کردی؟😂

نه چطورررر😕 اقا من خنگم باز کن موضوع رو😆

من یه مامان ۲۰ سالم 🥰مامان یه دختر ناز و فرفری ۲ ساله 😍🥺 که بعد اومدنش دنیام عوض شد دورت بگردم ک شکل خودمی شکموی مامان 😎                                              دکتر انوشه راست میگه که : گیرم عذر خواهی کردی ،برای حرفی که زدی .. با ذاتی که آشکار شد میخوای چیکار کنی؟!
میترسم حالش بدتر ش😢

بادمجون نده بهش الان واسش خوب نیست معده ش بهم خورده 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!؟                    دعا کنیدمادر بشم 8ساله که منتظرم 3بار سقط خودبخود داشتم قلب تشکیل نمیشه تو 7 هفته می‌افتم خون ریزی                             رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذُرّیَّهً طَیِّبه اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا رَبِّ لا تَذِرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُالوارِثین بگو آآآمیــــــــــن             خدایا میشه  بغلمو با دستات پرکنی آخه میگن دستای خدا مثل نوزاد تازه متولدشدس 🥺 ❤️                                 عاقبت یک شب از شب های دور، کودک من پا به دنیا مینهد...، آن زمان بر من، خدای مهربان، نام شور انگیز، ❤️مادر ❤️مینهد... 
خب الان که گرسنه شه غذا رو آماده کن ولی کلا یه ویروسی اومده که اسهال و استفراغ و دل درد شدید داره که ...

ممکنه😭 نمی‌دونم چرا فکر میکنم از غذاهای منه 

الان استانبولز بخوره بد نیس؟؟