2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هیوا درست نیست دامنه خیلی بزرگی داره مثلا اولین و آخرین کارنامه باهم ۵هزار اختلاف دارن

خوب هیوا مینویسه رشته هایی که منطقیه قبول شید دور از انتظار قبول شید و ....

برای همینه دامنه وسیعی داره

مشاور کنکورم .اگه مشکل مالی داری با هزینه کم مشاوره میدم(خودم دانش اموز دارم منتها این امکان رو برای این گذاشتم که مشکل مالی باعث نشه کسی نتونه پیشرفت کنه😊)
اره خیلی فاصله دارن هی میگن کنکور امسال رو با ۹۷ بزنید

نه اصلا اینکارو نکن چون ۹۷ تعداد شرکت کننده ها خیلییی کم بوده و رتبه خیلی خوبی میده بهت درصورتی ک امسال خیلی تعداد داوطلبا بیشتر بود

بنظرم با ۹۸ بزن که ماکسیمم دستت باشه ینی مطمئن باشی که از اون رتبه پایین تر نمیشی

با ۹۸ هر رتبه ای بهت داد خیالت راحت باشه ک رتبت حداقل از اون بهتر میشه

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 
2738
اره خیلی فاصله دارن هی میگن کنکور امسال رو با ۹۷ بزنید

کی گفته با 97 بزنید؟!😂

مشاور کنکورم .اگه مشکل مالی داری با هزینه کم مشاوره میدم(خودم دانش اموز دارم منتها این امکان رو برای این گذاشتم که مشکل مالی باعث نشه کسی نتونه پیشرفت کنه😊)
خوب هیوا مینویسه رشته هایی که منطقیه قبول شید دور از انتظار قبول شید و .... برای همینه دامنه وسیعی ...

ن اخه کلا حتی رشته های منطقیشم ۲هزار تفاوت دارن حداقل

البته همشون تقریبا یه چیزی رو نشون میدن ولی گزینه ۲ بازه بهتری داره 

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 
نه اصلا اینکارو نکن چون ۹۷ تعداد شرکت کننده ها خیلییی کم بوده و رتبه خیلی خوبی میده بهت درصورتی ک ام ...

ککنکنکور امسال اصلا درحد 98 نبود 

بدتر ناامید میشه درحد 98 بزنه

اره بخاطر همین میگم اخه من کنکور ۱۴۰۰ رو زدم اقتصاد ۱۰۰ روان ۹۰ جامعه ۵۰ عربی ۵۰  ادبیات اخ ۴ ...

فلسفه و منطق چند زدی ؟

کاربری قبلیم ترکیدبخاطر حرف حق / خداجونم اگه در جهت هدفی ساخته نشده ام پس نزار بیهوده واسش تلاش کنم 
2706