2703
2553

چرا ناراضی هستین 

بینیم گوشتیه میخام عمل کنم

لطفا با گذاشتن هرچه سریع تر عکس خود از حاملگی ناخواسته به روز رسانی کاربر ها جلوگیری کنید.)هزار بار خوردم زمین هر بار قوی تر از قبل بلند شدم.همیشه میگن به مو میرسه ولی پاره نمیشه.اگه برگردم گذشته هیچ چیزی رو تغییر نمیدم، هیچ کدوم از اشتباهامو درس نمیکنم، اتفاقایی که توی گذشته افتاد اشتباهایی که کردم راهای غلطی که رفتم باعث شدن که الان من بهترین ورژن از خودمو داشته باشم، اگه اونا نبودن قدرت و درکو شعور الانو نداشتم.عشق شیرین ترین اشتباه من بود.

من عمل کردم استخوانی راضی ام 

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
من بینیم گوشتی بود پیشه ی دکتر عالی وحاذق بینیمو عمل کردم من فقط ۱سال تحقیق کردم پیش ۳تا ازبهترین دک ...

من میخام بدم داییم جونه ۲۸سالشه سه ساله انجام میده

لطفا با گذاشتن هرچه سریع تر عکس خود از حاملگی ناخواسته به روز رسانی کاربر ها جلوگیری کنید.)هزار بار خوردم زمین هر بار قوی تر از قبل بلند شدم.همیشه میگن به مو میرسه ولی پاره نمیشه.اگه برگردم گذشته هیچ چیزی رو تغییر نمیدم، هیچ کدوم از اشتباهامو درس نمیکنم، اتفاقایی که توی گذشته افتاد اشتباهایی که کردم راهای غلطی که رفتم باعث شدن که الان من بهترین ورژن از خودمو داشته باشم، اگه اونا نبودن قدرت و درکو شعور الانو نداشتم.عشق شیرین ترین اشتباه من بود.
من گوشتی بود بینیم و خداروشکر راضیم  هزینه الان چقدره؟ من ۹۷ عمل کردم

نمیدونم داییم عمل میکنه پول نمیگیره

من بینیم گوشتی بود پیشه ی دکتر عالی وحاذق بینیمو عمل کردم من فقط ۱سال تحقیق کردم پیش ۳تا ازبهترین دک ...

چن ساله عمل کردی ؟

میگن بینی گوشتی احتمال برگشتش هس ۵۰ درصد

#ایران🖤

من بینیم بیشتر تو گوشتی بود چهار ماهه عمل کردم سایزش کوچیک شده ولی تمیز درنیاورده مثلا جای بخیم زیاد پیداست سوراخا هم یه کمی نامتقارنه.

عشق الهی از طریق من تجلی میکند و همه ی آنچه که برای خوشبختی و تکمیل زندگیم لازم است؛  هم اکنون به سوی من می کشاند. 
2706