2737
2734
عنوان

رازهایــی درباره‌‌ی مــردان⛔

191 بازدید | 4 پست

*آقایان زودتر از خانم‌ها بی‌خیال می‌شوند.

خانم ها مدت زمان طولانی‌تری نسبت به آقایان تجربیات بد و منفی خود را به یاد خواهند داشت و استرس، اضطراب و غم را زود فراموش نمی‌کنند. در مقابل، آقایان کمتر روی رویدادهای ناخوشایند می‌مانند و سعی می‌کنند زود آنها را فراموش کنند.

بنابراین وقتی شما سعی می‌کنید در مورد بحث دیشب سر حرف را باز کنید، همسرتان آن را کاملاً فراموش کرده است.

*آنها به سپاسگزاری پاسخ می‌دهند.

نشان دادن مراتب سپاسگزاری از او در نحوه‌ی برخورد و رفتار او تأثیر بسیار بزرگی می‌گذارد.

*مطالعات نشان داده‌اند که مردان وقتی همسران شان از کمک آنها سپاسگزاری می‌کنند، بیشتر به آنها کمک می‌کنند.

*آقایان ایما و اشاره و کنایه‌های شما را درک نمی‌کنند.

*آقایان ممکن است سیگنال‌هایی مانند لحن حرف زدن یا ایما و اشاره‌های شما را متوجه نشوند. به خصوص این كه آنها از روی چهره شما نمی‌توانند غمگین بودنتان را تشخیص دهند.

*اگر می‌خواهید پیام خود را به او برسانید، باید مستقیماً در مورد پیامی که می خواهیدبدهيد حرف بزنید.

امضات خیلی قشنگ 

لطفا دعا کن عشقم خوب بشه اجرت با امام حسین❤💕راه خیلی سختی در پیش دارم باید درسم تموم بشه عشقم کار بهتری پیدا کنه تا بیاد و منو ببره نگهداره🥺🐈اولین قرار رژ نداشتم خودکار صورتی مالیدم به لبم وقتی دید خودکار همون لحظه رفت برام رژ خرید 💄رفتیم کافه گردنبند که اسمم بود انداخت گردنم ☕نشستم کنارش دستمو محکم گرفت انگار هیچ غم و غصه ای نداشتم همه رو یادم رفت 🤝 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728