2328
2330
عنوان

مادر شوهرم موهامو کشید.😭😭😭

639 بازدید | 16 پست

بچه ها ببخشید حلال کنید طور خدا این طوری تاپیک زدم... میخواستم بیان تو تاپیک راهنماییتون رو خیلی نیاز دارم. 

دوستان یه نفر که خیلی بهم بدی کرده و واقعا خیلی اذیتم کرده طوری که اثرش هنوز تو زندگیم باقی مونده کارش بهم افتاده و ازم کمک میخواد. 

به نظرتون چی کارش کنم؟ بهش کمک کنم یا نه؟ و چه برخوردی داشته باشم. 

به نظرتون بهش کمک کنم اصلاح میشه؟؟ 

تابلو بود

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2334

باید خودت بشناسیش اگه از کار بدی ک باهات کرده پشیمون شده و ناخواسته بوده کمکش کن ولی اگه میدونی قدر نشناسه 

نه

من یه مامان بیست سالم /مامان یه دختر ناز و فرفری دو ساله 👧/دختری که بعد اومدنش دنیام عوض شد 🥺 دورت بگردم که شکل خودمی شکموی مامان 🤩🦋                       دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!