2737
2734
عنوان

بارداری خارج رحم،توروخدا بیاین😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 974 بازدید | 91 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توروخدا؟مشکلی نداش؟؟چیشد بعدش دکتر ناامیدم کرد گف خوب نیس

هیچی رفتم سونو چندروز پیش قلبشم میزد

استرس نده سونو شکمی رفتم من هرچی گفتن آزمایش بتا بده دوباره سونو واژینال برو نرفتم 

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
2728
ن لکه بی نی ندارم خیلی سخته

استرس به خودت راه نده گلم ان شالله هر چی هست خیره و به زودی دامنت به زیباترین شکل ممکن سبز میشه و یه بارداری سالم و ایمن رو خواهی داشت . توکل بر خدا

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
عزیزم بتات که خوب رفته بالا چرا الکی میگه خارج رحمیه شاید لقاحت دیر انجام شده سونوی واژینال نرو خطرن ...

اگه سونوی واژینال نره و خارج رحمی باشه ممکنه دچار پارگی لوله بشه....حتماااا باید بره...

روضه ندارد تنی که سر ندارد؟؟...تنی که جای بوسه مادر ندارد؟؟!!!😢😢💔💔💔💔

بعضی دکترا حرف الکی میزنن به خواهرم گفته بودن منتظر باش امروز فردا بچت سقط بشه الان بچش دوسالشه

استرس نداشته باش که خودش بالاترین سم هست

فرصت دادم بخشیدم خدا جهنم زندگیم رو بهشت کرد خدایا شکرت 
2738
عزیزم بتات که خوب رفته بالا چرا الکی میگه خارج رحمیه شاید لقاحت دیر انجام شده سونوی واژینال نرو خطرن ...

من پریودیم همیشه تاخیر داشته گاهی تا ۲۰روز....اما گف نشونه خوبی نیس ته دلم خالیه از استرس نمیدونم چیکار کنم

ممم بعد از 13 روز تاخیر 186 بود ربطی نداره 

عزیزم من رابطه محافظت نشده دارم و ۱۳ روز از پریود گذشته و پریو نشدم ۴ روز قبل ازمایش دادم بتام منفیم بود و ۳ روز قبل سونو داد سونو سالم بود کیست و تنبلی نداشتم فقط مایع تو کلدوساک خلفی دیده شده و همه چی خوردم و پریود نشدم و دردش میگیره و ول میکنه چیکار کنم؟ 

2706