2726

بعد دوهفته تاخیر بی بی چکم مثبت شد ازمایش بتا همون روز دادم رو۵۹بود دکتر گف۴۸ساعت بعد تکرار کن ک امروز رفتم شده بود۱۵۸ولی دکتر گفت برا دوهفته تاخیر قابل قبول نیس خارج رحمیه فردا میرم سونو واژینال...خدایا خیلی نذر و نیاز کردم ولی دلم شکست....علاعمم کمردرد پریودی و سینه درد و رون پام سوزن. سوزن میشه......فک نمیکردم بعد چهارسال معجزه شه حامله شم اما اینجوری ناامید شم...بخدا دارم دق میکنم اگ میتونین ی چیزی بگین اروم شم فقط از صب دارم گریه میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ممم بعد از 13 روز تاخیر 186 بود ربطی نداره 

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤

عزیزم بتات که خوب رفته بالا چرا الکی میگه خارج رحمیه شاید لقاحت دیر انجام شده سونوی واژینال نرو خطرناکه ممکنه سقط بشه بزار ۴۸ ساعت بعد دوباره آزمایش رو تکرار کن امان از این دکترای نفهم.

من سخت نمی گیرم....سخت است جهان بی تو!!

لکه بینی هم داری ؟ ان شالله که نباشه عزیزم ولی اگرم بود امیدت رو از دست نده خواهر خودم بعد خارج رحمی زودی باردار شد الان یه دختر ناز داره هیچ نا امید نشو گلم خدا بزرگه

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   

الان خارج رحمیو چیکار میکنن؟سزارین میکنن یا با قرص دفع میشه؟

چیکار میکنن؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

منم دو هفته پیش رفتم دکتر گفت احتمالا خارج رحمه انقدر استرس گرفته بودم بعد رفتم سونو واژینال گفت داخل رحمه ،ان شاالله برای شما هم همین طور باشه دکترا ادمو زیادی میترسونن

یا رفیق من لا رفیق له
منم دو هفته پیش رفتم دکتر گفت احتمالا خارج رحمه انقدر استرس گرفته بودم بعد رفتم سونو واژینال گفت داخ ...

فردا ساعت۱۱میرم سونو برام دعا کن دل منم شاد شه,برا شما چرا گف

2706