2726
عنوان

دلم شکست 😭

210 بازدید | 23 پست

یکی  امروز بهم گفت تو که اصلا نماز نمیخونی روت میشه بیای حرم 

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگفتی خیلیا میخونن و دل میشکنن

با مردی ازدواج کن که رژت رو پاک کنه نه ریملت رو😉😉😉 بلاخره گل پسرم به دنیا اومد😍😍😍 اگه دنبال پسر دار شدن هستید بیاین تاپیک رژیم پسر دار شدن.
2728

مگ مسلمون بودن فقط ب نمازه آخه 

کی میخواین این عقیده های مسخره رو جمع کنید! 

بقول‌شایع؛                                                            یبار‌میگم‌دیگه‌نع!                                                     شما‌تکون‌نمیخوری‌‌ع‌پیش‌من:)👀               https://harfeto.timefriend.net/16584966573809
اون که دل بقیه رو میشکنه چجوری روش شده بیاد😑👩🏻‍🦯

همین فک کردم خوب بودن فقط به نماز خوندنه

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....
حالا از کجا میدونست

اقوامیم

حرفش مسخره بود کلا

فک کرده فقط خودش مسلمونه که نماز میخونه 

بهش بگو تو چطور روت میشه تو حرم گوهخوری کنی وای چقد اخه ادما پستن بگو ب تو چ اخه احمق

سکوت کردم در برابرش خدا خودش جوابشو میده 

2706