2703
2553
عنوان

مظلوم بودن یا پاچه پاره بودن..؟

186 بازدید | 8 پست

سلام عزیزان؛ من خیلی شخصیت آرومی دارم و استرسی هم هستم،اصلانم اهل بحث و دعوا نیستم  همه میگن خیلی مظلومی وخیلی ترسویی همه حقتو میخورن و باید پاچه پاره باشی تابتونی از حقت دفاع کنی و کسی جرات نکنه بهت چیزی بگه...بنظر شما چجوری میشه پاچه پاره بود؟؟ چجوری میتونم خودمو تقویت کنم؟...یعنی شخصیتایی مثل من ضعیفن؟😔

مگه اتفاقی افتاده

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ کدوم 

همه ی آدم ها باید یه زبون داشته باشن که نه اون قدر تند و‌دراز باشه نه اون قدر کوتاه و تو سری خور

باید بدونی چه موقع حرف بزنی و از حقت دفاع کنی

چه موقع سکوت کنی و چشم ببندی و رد شی

2456

برو جلوی آینه بلند بلند حرف بزن. سعی کن توی جمع یه بحثی که پیش میاد توش شرکت کنی، مثلا سر کلاس اگه هستی یه بحث علمی که پیش میاد نظرتو بگو حتی اگه اشتباه باشه

اینطوری اعتماد به نفس میگیری، این استرست هم ب خاطر عدم اعتماد به نفس و اجتماع هراسی هست

یه کشورِ خَستَم، دور و بَرَم جنگه 🌚
برو جلوی آینه بلند بلند حرف بزن. سعی کن توی جمع یه بحثی که پیش میاد توش شرکت کنی، مثلا سر کلاس اگه ه ...

دیروز یه خانم اومد در مجتمع، زنگ مارو زد تا برداشتم شروع کرد به هرزگی و دری وری گفتن من داشتم از استرس میمردم که چیشده؛ اصلا باورتون نمیشه نفسم بالا نمیومد بگم با کی کار داری... هیچی کلی دری وری شنیدم آیفونو گذاشتم .بعد دیدم دم در دعواس، مثل اینکه دختر یکی همسایه ها با شوهرش ریخته بوده روهم. همو دیده بودن دم در...بااینکه فهمیدم اشتباه زنگ و زده اما حالم بد شد..کل روز دپ بودم...همسایه ها میگفتن چرا تو هیچی نگفتی و خیلی بدبختی و....😔😔خیلی احساس ضعیف بودن کردم

2714
برو جلوی آینه بلند بلند حرف بزن. سعی کن توی جمع یه بحثی که پیش میاد توش شرکت کنی، مثلا سر کلاس اگه ه ...

بدترینش اینه که شوهرمم هی بهم میگه تو خیلی ترسویی و تو نمیتونی از حقت دفاع کنی😔دوست دارم قوی باشم