2328
2330

من وسعش و ندارم همیشه شام بدم می مونن دقیقا وقت شام میان خونمون همیشه هم نوزاد دارم هم اینکه شرایط مالیمون اونقدری اوکی نیس ک بهشون هر هفته شام بدیم الان زنگ زده بیرونیم از اونجا میایم خونتون یه سر بزنیم وبریم خب بنظرتون شدنیه من ۹ شب بذارم بدون شام برن؟ عمدا اینجوری میاد ک شام بمونه بخدا خسته شدم جلو شوهرم خجالت میکشم اوضاع مالی خودشون توپ....

هرچی هم بخواد سفارش بده براش بگیریم پولش و نمیده هی بیست تومن بیست تومن ده تومن سی تومن رو هم جمع شده ۵۰۰_۶۰۰تومن شده ولی خودشونو زدن ب اون راه و ندادن بخدا خجالت میکشم حالا اگ هزارتومنشون دست ما بمونه آبرو برامون نمیذارن

سپید بخت فامیلیمه انقد گیر ندین به نام کاربریم😒
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051

غذای ساده درست کن خودتو اذیت نکن.یا هرچی خودتون میخورین همونو بیار کنارش چندتا تخم مرغم بشکن

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌

اگه واقعا اذیت میشی رو نده بهشون یا مستقیم بگو بهشون والا من یساله عروسی کردم مامانم سه چهار بار بیشتر شام نیومده خونم

فقط 27 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان هی چرخ برن در من و دل را بتکان 🤰این هم نفسی، چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضربان 

هرچی باشه مادرته صلاح نیست اینجوری بگی اینجادرموردش خب بشین باخودش صحبت کن بگو شرایطتو حتما اونم درک میکنه درست میست به مادرت جلو همه بگی بی ملاحظه یه عمر جوونی گذاشته پات الان اینجوری میگی😒

خط بزن اونایی که بعد یه مدت فراموشت میکنن پس فراموششون کن دورتو پر کن از آدمای موندنی وبا معرفت👌 بی معرفتا پیام ندین که جواب نمیدم🤞
هرچی باشه مادرته صلاح نیست اینجوری بگی اینجادرموردش خب بشین باخودش صحبت کن بگو شرایطتو حتما اونم درک ...

شما که منومادرمو نمیشناسین دارم دردل میکنم هیچ جا نمتونم بگم تف سربالاست

بعدشم انقدر براش زحمت کشیدم که جبران زحمتاش بشه

سپید بخت فامیلیمه انقد گیر ندین به نام کاربریم😒

من جای تو بودم میگفتم سر رراهت کباب بخر 

دور هم بخوریم 

اگه نمیخرید 

دورهم نان و پنیر میخوردیم

🌻الهم صلی علی محمد و ال محمد🌻کنکوریم ممنونتم اگه برام صلوات بفرسی،بگو منم جبران میکنم😘💜 در تلاشم شخصیتمو ارتقا بدم ،از امروز تا سه ماه(طبق تیکر) میخام ،هر شب مسواک بزنم، نمازام  قضا نشه، وقتی میخام درس بخونم تمام تمرکزم روی درس باشه ،تا حد امکان ساعت خوابمو تنظیم کنم ،تا جایی که بشه رژیم بگیرم و طناب بزنم(چون تایم ندارم تا جایی که بتونم اوکیه) روتین پوستیمو رعایت کنم ، قوز نکنم ، فعلا همینننن  نمیخاستم برای لاغری وقت زیادی بزارم اما فهمیدم تنبلی تخمدان دارم و شرایط عوض شد  بعد امتحانام حتما باشگاه خواهم رفت عضو تاپیک مانکن های زیبااا  

درسته مادره و احترامش واجبه ولی رک و راست بهش بگو و دلایلت رو بگو و اضافه کن که دوسش داری و نمیخوای پا برش کنی فقط یه همچین شرایطیه. به هر حال خودش باید درک کنه تو این وضع اقتصادی چه فشاری رو بچش داره میاره

خجالت نداره،باهمه راحت باش کلا،املت درس کن بگو دیرخبر دادی،دفعه بعد هم همین.من ده تومان دست مامانم داشته باشم هرساعت بهش میگم چه خبر؟میخوام مانتو بخرم ده تومان کم دارم😆اگه پولی هم از ایشون دستم باشه،سریعا پس میدم.راحت بگیر همه چیو جانم.اگه قراره ناراحت بشه و درک نکنه شمارو،بازهم خودتو ناراحت نکن چون بی احترامی نکردی.فقط شوهرتو قاطی این جریان نکن