2297
2298

بله خیلی 

خب چیزی که خیلی دوست دارم چشمامه 

بینی معمولی دارم پوست گندمی روشن 

لبایی که شاید فرمش رو نپسندید اما من دوسشون دارم 

ابروهای تمیز شده 

برخیز و مخور غم جهانِ گذران🌱

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

من راضی ام 😁

ی صلوات میفرستی برام 🙏 منتظر معجزه ی خدام 😍صدایِ قلبِ تو قشنگترین اهنگ دنیاس 💖 یه روزی میشینم تک تک تارای موهای فرتو میشمارم 💓کاش میشد صدات رو لمس کنم💕 یا نفس کشیدنتو بغل کنم 💞 وقتی ب شدت احساس دلتنگی میکنی یعنی یه نفر آرزوی دیدنتون داره 💟 ینی میشه الان آرزوی دیدن منو داشته باشی ؟ حتی فکر کردن بهش ضربان قلبم تند تر میکنه 💝 نمیدونم چرا بعد دیدنت هر جایی رو نگاه میکنم فقط چشای تو رو میبینم 💘 ینی میشه برآورده شی ؟ 💌 میشه 💗خلاصه ک خدایا مرسی آفریدیش 🧡حالا هم لطف کن بزارش تو سرنوشتم که تا آخر عمرم دست از سپاس گذاری بر ندارم 💚 قول میدم مراقبش باشم ❤
2051

هیکلم بله خیلی راضیم .صورتمم معمولیه نه خیلی زشت نه خیلی زیبا 🌹چشم مو ابرو مشکی پوستمم سفید ، وزنمم ۵۶

مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما 🙂🙂                             غافل از آن که خدا هست در اندیشه ما 
هیکلم بله خیلی راضیم .صورتمم معمولیه نه خیلی زشت نه خیلی زیبا 🌹چشم مو ابرو مشکی پوستمم سفید ، وزنمم ...

وااای من عاااشق چشم ابرو مشکیم🥰البته خودم بورم و اینم دوست دارم قشنگه🥰

🌹درخاست دوستی نده دوست عزیز🤍 طُ همانی ک هم جانِ منی هم جهانم (A)❤💜
من اگه یه نفر تو دنیا باشه ک خعلی دوستش دارم خودممممم😃😍

😍😍

چجوری انقد خودتو دوسداری؟

🌹درخاست دوستی نده دوست عزیز🤍 طُ همانی ک هم جانِ منی هم جهانم (A)❤💜

منننننن

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام من روشنام،تقریبا نوزده سالمه و عید غدیر امسال عقد کردم و تازه عروس حساب میشم اگر میشه واسه خوشخبتیم دعا کنید🌷😊دوست داشتم توی امضام ماجرای چادری شدنمو بگم😍من خانواده مذهبی دارم ولی خب روی حجاب هیچ حساسیتی به خرج نمیدادن،منم حجابم معمولی بود،یادمه کلاس نهم بودم میرفتم دهم تصمیم گرفتیم بریم یادمان شهدای والفجر 8وقتی رفتیم یه بنر بود درمورد یکی از شهدای غواص که ⁩درمورد حجاب گفته بودن.نمیدونم چرا از همون موقع که اومدم خونه اصرار به چادری شدن داشتم 🥺😍بعد یکی دو ماه رفتیم بازار به اصرار من یه چادر عباس عربی گرفتم و تا الان با عشق چادرو سر میکنم.در برابر امضای من گارد نگیرید. خواهشاً چون چندین نفر قبلا توهین کردن ولی طوری که من به حجاب شما احترام میذارم شما هم احترام بذارین⁦♥️⁩🌷