2733
2734
عنوان

من پسرم تو نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 1501 بازدید | 117 پست
نی نی یار بزنه به کمرت پا نشی بیای خونه زنون  اینجا مثل حموم عمومی می مونه درسته عمومیه ولی زن ...

حق!👌

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس چرا موقع ثبت نام گزینه مرد و زن داره

چون فرهنگمون پایینه. فکر میکنن همه چی بایدزنونه مردونه باشه. بچه رومال پدر میدونن اما اون پدر حق نداره بره نینی سایت!!! البته بچه مال مادرو پدر هست اما پدر هم میتونه بیاد توی سایت. پسرهممیتونهبیاد چون دخترهایی که مادر نیستن هم میان.

فرهنگ پایین برادر من ، فرهنگ پایین.

2731
کی گفته زنونه س.  اصلا این زنونه مردونه چیه راه انداختین.

خب مثلا از مرد بپرسیم قاعدگی تو چطوره یا چطور زایمان کردی؟؟؟

یا بگیم شبا میزارن تنها بری بیرون؟

خب معلومه یه سری چیزا مختص خانوماست..اون بیاد در مورد مسائل مردونه سوال بپرسه همه جوابش رو بلدن؟؟؟؟

به حباب نگران لب یک رود قسم،و به کوتاهی آن لحظه که شادی گذشت،غصه هم میگذرد......
چ سایتی؟

ددی سایت😐🤚🏻

همونجاییم که علی یاسینی میگه:چیزی نمونده واسم عمر و جونو همشو پای تو دادم بس که سادم،ازت فرشته ساختم تو سرم نبودی حتی نصف آدم میمونه یادم...!منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر لای موهای تو گم کرد خداوندش را..تو همانی که دلم لک زده لبخندش را..آنکه هرگز نتوان یافت همانندش را..
دختر تو ددی سایتم داریم:)

اونش دیگه به من مربوط نیست حداقل اونجا راضین مختلط باشه!!!!!

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 
2738
درسته اما شما یک لحظه کل تاپیک های منو بخون متوجه میشد همش سواله،من پسرم  هدفمم بد باشه خانومه ...

درسته

من منظورم شما نبود دلیل تیکه پرونه کاربرا رو گفتم

منم تو یکی از تاپیکم از حرفای نی نی سایتیا گلایه داشتم 

بعضی از اعضا سایت نه تنها با بلکه با همه مشکل دارن به دل نگیرید

موفق باشید

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...
خب مثلا از مرد بپرسیم قاعدگی تو چطوره یا چطور زایمان کردی؟؟؟ یا بگیم شبا میزارن تنها بری بیرون؟ خب ...

حقققق!!!👌

ما باید اینو بفهمیم که چه خانما چه اقایون هر دو به فضایی نیاز دارن که مختص به خودشون باشه 

ی سری حرفها ی سری چیزا فقط مال ما خانوماس

شما این راحتی و از ما میگیرید

ما عقب مونده و مرد ستیز نیستیم

ولی گاهی روشن فکری به اشتباه تعبیر میشه

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2706