2703
2553
عنوان

من پسرم تو نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 1489 بازدید | 117 پست
خاله زنک بار میای...گفته باشم    

جدی؟اتفاقا نکات مثبت رو میبینم،مثلا  این ک اکثریت مینالن از این ک خواهر شوهر مادر شوهر ک دخالت میکنن  و باعث دعوا میشه،دین باعث میشه یاد بگیرم تعادل و حد و مرز زندگی خودم رو

من تا حالا به کسی تیکه نپروندم  ولی تعداد خانم ها توی نی نی سایت بیشتر از آقایون هست برا همینه ...

عه پروفت😍

INTJ                                                                          آزادی هیچ معنی نداره؛وقتی زندانی افکار خودتی                     اگه از دسته ی فاطی کماندو هایی که معتقدن زن گوهر در صدف و.. هستی و با اسم ناموس و ملک شخصی مرد خطاب شدن عشق میکنی خواهشا رو پستام ریپ نزن:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
جدی؟اتفاقا نکات مثبت رو میبینم،مثلا  این ک اکثریت مینالن از این ک خواهر شوهر مادر شوهر ک دخالت ...

اگر نکات مثبت رو فقط یادداشت کنی  خوووبه..

به حباب نگران لب یک رود قسم،و به کوتاهی آن لحظه که شادی گذشت،غصه هم میگذرد......
نی_نی_یار_پنج@ لطفا پیگیری کنید ... مگه خودتون نمیگید نمیخواین فضای سایت ناامن شه پس اینا ...

اگ من  بهتون  بی ادبی کرده بودم حق داشتین،وقتی کسی کاری ب کارت نداره سعی کن کاسه داغ تر از اش نشی...

2714

جو سایت خانومانست

اکثر  اقایونی که تو سایتی مثل نی نی سایت عضو میشن قصدشون خوب نیست...

البته منظورم همه نبود و این افراد باعث میشن خانوما داعتمادی به اقایون سایت ندداشته باشن

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...

اینجا خانوما با خودشونم درگیرن چ برسه به کسی که همجنس خودشون نیست و شناختی ازش ندارن

ولی اگه کاربر مرد خودشو زن جا بزنه منم ک باشم تیکه میپرونم

INTJ                                                                          آزادی هیچ معنی نداره؛وقتی زندانی افکار خودتی                     اگه از دسته ی فاطی کماندو هایی که معتقدن زن گوهر در صدف و.. هستی و با اسم ناموس و ملک شخصی مرد خطاب شدن عشق میکنی خواهشا رو پستام ریپ نزن:)
چون سرگرمیه

😐ما بیایم تو سایت شما مردا سرگرمیه؟😐

همونجاییم که علی یاسینی میگه:چیزی نمونده واسم عمر و جونو همشو پای تو دادم بس که سادم،ازت فرشته ساختم تو سرم نبودی حتی نصف آدم میمونه یادم...!منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر لای موهای تو گم کرد خداوندش را..تو همانی که دلم لک زده لبخندش را..آنکه هرگز نتوان یافت همانندش را..
چون سرگرمیه

😂😂😂

به حبابِ نگرانِ لب یک رود قسم؛                                                       و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،                                        غصه هم میگذرد...                                                                  آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...                                      لحظه ها عریانند؛..                                                                          به تنِ لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز...                                'زندگی تجربه تلخ فراوان دارد'️ 
2706