2328
2298
عنوان

من پسرم تو نی نی سایت

1383 بازدید | 117 پست

سلام  بعضی وقتا دخترا تیکه میندازن!میشه بگید چرا؟شما همتون بار دارید؟معمولا همه روزی چندین ساعت تو شبکه های اجتماعین،یکی اینستا یکی وتس اپ یکی تلگرام و.....پس  لطفا اینقدر تیکا نندازین  شخص من  کلی سوال میپرسم و ب نظراتتون احترام میزارم....لطفا  تیگه نپرونید مرسی

اگر حرف نادرستی بزنید خب طبیعیه.اما اگر نه شما ناراحت نشو

" حال من خوب است، اما تو باور مکن "  .این جا یک جای عمومیه،لطف کن فانتزی هات رو این جا نیار.درسته که این جا کسی تو رو نمیشناسه و باهات چشم تو چشم نمیشه،اما با هر کلمه تو ممکنه دلش بشکنه.                   * در حال تلاش برای تبدیل به یک آدم بهتر    
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051

عجب:/

بقول‌شایع؛                                                            یبار‌میگم‌دیگه‌نع!                                                     شما‌تکون‌نمیخوری‌‌ع‌پیش‌من:)👀               https://harfeto.timefriend.net/16584966573809
پس چرا موقع ثبت نام گزینه مرد و زن داره

اینو خود نی نی یار گفتن ک آقایون الکی با هویت خانوم نیان تو سایت خودشونو زن جا بزنن! 

بقول‌شایع؛                                                            یبار‌میگم‌دیگه‌نع!                                                     شما‌تکون‌نمیخوری‌‌ع‌پیش‌من:)👀               https://harfeto.timefriend.net/16584966573809

نی_نی_یار_پنج@

لطفا پیگیری کنید ... مگه خودتون نمیگید نمیخواین فضای سایت ناامن شه پس اینا اینجا چیکار میکنن ....

داشتن«مغز™🧠» دلیل قطعی برای «انسان بودن™🍾» نیست «پسته™🥠» و«بادام™🥜» هم «مغز™🧠» دارند برای «انسان بودن™🥃»باید « شعور™🍹» داشت...
خاله زنک بار میای...گفته باشم    

جدی؟اتفاقا نکات مثبت رو میبینم،مثلا  این ک اکثریت مینالن از این ک خواهر شوهر مادر شوهر ک دخالت میکنن  و باعث دعوا میشه،دین باعث میشه یاد بگیرم تعادل و حد و مرز زندگی خودم رو