2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خداروشکر عزیزم  علائم زایمان زودرست چی بود

انقباض داشتم 

کیسه ابم اخرش ترکید 

الانم باردارم هفته ۳۲ ام 

امپول بتا رو زدم هفته ۲۸ 

ولی انقباضم الان دارم بازم 

یخورده استراحت و دارم ک اینم لااقل تا ۳۶ برسونم 

2728
انقباض داشتم  کیسه ابم اخرش ترکید  الانم باردارم هفته ۳۲ ام  امپول بتا رو زدم هفته ...

بسلامتی عزیزم نینی گلتو بغل کنی 🤗😍

من از اول بارداری خطر سقط وبعد زایمان زودرس داشتم  تا ۳۴ هفته امپول پرولوتون زدم  بعدش بخاطر تنگی نفس شدید مجبور شدم دکترم عوض کنم  یکی ک مطبش نزدیک خونه باشه انتخاب کنم 

فعلا علائم خاصی ندارم اما از دیروز بچه رو تو لگن حس میکنم ولگنم خیبی درد داره ۳۵ هفته ام  میخواستم  ب دکترم بگم بتا بهم بده حتما استرس گرفتم ،چون اگ دکتر قبلی خودم مطمئنا برام امپول بتا مینوشت

بسلامتی عزیزم نینی گلتو بغل کنی 🤗😍 من از اول بارداری خطر سقط وبعد زایمان زودرس داشتم  تا ۳۴ ...

منم هر هفته میزنم امپول پرولوتون  

از هفته ۲۵ 

اخرین سونو رو کی رفتی ؟ وزنش چقد بود؟ 

من هفته ۳۴ میخام برم سونو 

ولی خو شما دگ الان هفتت خوبه بدنیا هم بیاد 

ولی حتما ی دکتر برو تا سریع امپول بتا رو بزنی 

منم هر هفته میزنم امپول پرولوتون   از هفته ۲۵  اخرین سونو رو کی رفتی ؟ وزنش چقد بود؟&nbs ...

هفته ۳۱ اخرین سنو رو رفتم گلم  گفتن بچم ریزه  دقیقا یکی دلایل ترسمم همینه بچه با وزن کم دنیا بیاد 

۳۱ هفته یک کیلو وپونصد بود 

فردا باز نوبت دکتر دارم احتمال زیاد دوباره برام سنو مینویسه  اره بهش میگم امپول بتا رو بنویسه برم بزنم

شما اخرین سنو وزن نینین چقدر بود

هفته ۳۱ اخرین سنو رو رفتم گلم  گفتن بچم ریزه  دقیقا یکی دلایل ترسمم همینه بچه با وزن کم دن ...

من هفته ۲۵ رفتم ۸۰۰ بود 

ولی بارداری قبلمم فقط خودم اضاف کردم دخترم ۲۱۰۰ بدنیا اومد 

هفته ۳۶ 

ولی نگران مباش سریع تپل میشن ی هفته ای 😂

اگ طبیعی هستی ک بهتر بذا کم‌وزن باشه 

بدنیا اومد من شیر خودمم میدادم ولی کنارش شیرخشکایی هس مخصوص نوزادان نارس و کم وزن 

تا دو هفته ای بهش دادم وزنش اوکی شد 

الانم من همون ۲۱۰۰ بدنیا بیاد راضی ام