2726
عنوان

شده جلوی شوهرتون خجالت زده بشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 955 بازدید | 38 پست
اخه واقعا نشستم گریه گریه.ما تو دانشگاه هم همکلاسی هستیم .فکر کنم دیگه نتونم با این حس همونم یاد بگی ...

وا این چه کاریه عزیز من 

حالا به هر دلیلی شما الان ترم یکی

میتونی بخونی و مجددا تعیین سطح بشی و بری بالاتر

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اگه بری پیشرفت میکنی و میتونی کلی دانش و سطحت رو بیشتر کنی و اگه نری تو همین سطح میمونی! تا اخر عمرت همین ترم یک بمونی بهتره یا مثلا ۶ ماه دیگه بشی ترم شیش؟

مثلادر آینده ی مامان‌بزرگ بشی ک زبانش فوله باحال نیس؟😃

آدم خوبی نیستم..اما میشه لطفا ازتون بخوام که برای ظهور امام زمان صلوات بفرستین؟؟  حتی ما آدم بدا هم میتونیم منتظر باشیم...شاید خدا رحم کنه بهمون وقتی ببینه خوب و بد منتظرشیم🥺گره عجیبی افتاده به کارم خواهرا،التماس دعا که هرجور به صلاحمه مشکلم زودی حل شه خسته شدم😔خمشترک مورد نظر حوصله ی بحث ندارد اگر قصد بحث کردن دارید ریپلای نکنید با تشکر🦦از میان تمام نداشته هایم افتخارم این است مادرم حضرت فاطمه (س) و لقب من سیده است.. 💚چند وقت پیش با یه خانومی حرف میزدم میگفت ما نیاز ب امام زمان رو قلبا حس نکردیم ک آقا بیاد...آخه ما ک خیلی عادی داریم زندگی میکنیم...ینی فقط منم ک قلبم داره میگیره از این همه تاریکی ک تو دنیاست؟ این همه بچه های کار این همه نیازمند..بهش فکر ک میکنم غذا از گلوم پایین نمیره...چطوری اینقدر بیخیال شدیم؟ ما هر چقدرم تلاش کنیم این چیزا از بین نمیره جز با ظهور امام زمان..یه صلوات برای تعجیل در فرج بفرستید لطفا😔🙏 ما اهل کوفه نیستیم، مهدی(عج) تنها بماند❤خدای مهربونم میدونم لایق نیستم اما دعا میکنم مرگ مرا شهادت در راه امام زمانم قرار بده

عزیزم اینکه نگرانی نداره

شاید حس قشنگی نباشه

ولی برای پیشرفت باید بااین حس مقابله کنی

بهش فکر نکن

ممکنه یک روز انقدر تلاش بکنی که سطحت از همسرت بیشتر بشه😍❤🌹

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
مگه مجددا تعیین سطح می کنن؟

اره آموزشگاهی ک چند سال پیش من میرفتم حس کردم سرعت تدریس کمه از ترم ۸ تعیین سطح کردم رفتم ۱۱ 

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 

چه تاپیک بدی زدی آقا😭😭😭 همینجوری داغون بودم . زبانم خوب نیست .‌‌‌‌‌یه پسری رو علاقه دارم آیلتس داره .جلوش حس حقارت دارم . حس میکنم به خاطر همین مسیله نمیتونم باش ازدواج کنم . تو با شوهرت رو دربایستی داری من چی بگم 

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
واقعا سرخورده شدم.احساس ناتوانی بهم دست داد.ما فکر می کردیم یه حد هستیم

حالتو میفهمم، کنکور روان دادم فقط یه گرایش بیخود مجاز شدم شبو تا نزدیکی صبح غصه خوردم... 

ولی از فرداش پاشدم و قبول کردم تقدیرمو

تو همان جرعه آبی که به وقت سحر، نتوان لب به تو زد زوود اذان را گفتند

خیلی حس بدیه واقعا منم با دوستم چند سال پیش یه همچین داستانی پیش اومد گریه کردم خیلی بد شد

تیپ سوالاشون واسه تعیین سطح چجوریه؟ یه مثال میتونی بزنی؟

کائنات ازت ممنونم که نگاهت و حواست به من هست💙خدایا شکرت💚الهی به امید خودت❤
خیلی حس بدیه واقعا منم با دوستم چند سال پیش یه همچین داستانی پیش اومد گریه کردم خیلی بد شد تیپ سوال ...

کی بدنیا اومدی ؟کارهای مورد علاقت چیه؟نظرت راجب فلان چیز 

واقعا ادم خنگی نیستم اما واقعا انقدر بد هستم که گذاشت ترم یک و دو

عزیزم شریک زندگیت رقیبت نیست شما به هم کمک میکنید تو همه مسائل پیشرفت کنید و از پیشرفت هم خوشحال میشین 

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻
2706