2703
2553
عنوان

گوشی شیائومی

159 بازدید | 14 پست

دوستای گلم در حد 5،6 تومن چه مدلی از گوشی شیائومی بگیرم واسه دخترم؟ 

نمیدونم کدوم مدلش بهتره 

تو این رنج قیمت؟ 

خداوند برای هرکسی به اندازه ایمانش وجود داره...

من تو این رنج خریدم الانم دستمه خیلیییی هم راضیم

میگویند ب عقایدم احترام بذار! میگویم تو حتی نمی‌دانی عقایدت چیست!مختلف الاضلاعی ک هر زاویه اش ب چندسو است!___آفتاب پرستی ک در شب ماه را میپرستد___ حاصل عشق مترسک ب کلاغ مرگ یک مزرعه است...  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چه مدلی؟ شیائومی؟  حافظه 128 میخواد

بله شیائومی 

ردمی 9t

تو این قیمتی ک شما گفتین 

حافظشم ۱۲۸

میگویند ب عقایدم احترام بذار! میگویم تو حتی نمی‌دانی عقایدت چیست!مختلف الاضلاعی ک هر زاویه اش ب چندسو است!___آفتاب پرستی ک در شب ماه را میپرستد___ حاصل عشق مترسک ب کلاغ مرگ یک مزرعه است...  
2714
بله شیائومی  ردمی 9t تو این قیمتی ک شما گفتین  حافظشم ۱۲۸

ممنون 🥰

کاراییش خوبه؟؟ چرا چند وقت پیش میگفتن شیائومی خود بخود خاموش میشه دیگه روشن نمیشه 🙄

من به خاطر این سامسونگ گرفتم 

خداوند برای هرکسی به اندازه ایمانش وجود داره...
ممنون 🥰 کاراییش خوبه؟؟ چرا چند وقت پیش میگفتن شیائومی خود بخود خاموش میشه دیگه روشن نمیشه 🙄 من ب ...

والا ما ک ندیدیم 

اره ی ساله استفاده میکنم تا حالا هنگ نکرده 

پنج هزار و چهارصد و بیست و هف تا عکس دارم😂 نهصد تا فیلم✨ تا حالا هنگ نکرده خاموشم نشده 

من ک خیلی خیلی راضیم

عه خداروشکر  مرسی عزیزم

از دی جی کالا هم سفارش بدی ارزونتره و تخفیف داره

نوت 9تو این رنج قیمتاس

کیفیتشم خوبه

این شهر همه در پی حرفند و حسودند..                اهسته و پیوسته و کم کم بغلم کن:)🫂                           کاربری دست دو نفره🥲دلیلشم اینه ک بنده ترکیدم و مجبور شدم از کاربری دختر عمه ی محترمم استفاده کنم
2706