2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای بابا جدیدا تو نی نی سایت کتک خوردن توسط مادر شوهر مد شده   

به حبابِ نگرانِ لب یک رود قسم؛                                                       و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،                                        غصه هم میگذرد...                                                                  آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...                                      لحظه ها عریانند؛..                                                                          به تنِ لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز...                                'زندگی تجربه تلخ فراوان دارد'️ 
2728

خو الان اومدیم کو 

نگو برین تاپیک قبلی که جا مادرشوهرت خودم میزنمت 😂😂

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

اره اینجا باید عنوان جنجالی بزنی تا بیان 

نمیدونم تاپیک من خار داره

INTJ                                                                          آزادی هیچ معنی نداره؛وقتی زندانی افکار خودتی                     اگه از دسته ی فاطی کماندو هایی که معتقدن زن گوهر در صدف و.. هستی و با اسم ناموس و ملک شخصی مرد خطاب شدن عشق میکنی خواهشا رو پستام ریپ نزن:)
😂😂😂😂 مراقبت از موی بلند به روش ساده برا یه ادم خیلییی تنبل

کوتاشون کن 😂😂😂😂

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗
باورت میشه یه بار کی تاپیک زد مادرشوهرم با شیلنگ افتاده دنبالم اومدم تو اتاق درو قف کردم دارم سکته م ...

🤣🤣🤣مادرشوهر بدبخت

به حبابِ نگرانِ لب یک رود قسم؛                                                       و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،                                        غصه هم میگذرد...                                                                  آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...                                      لحظه ها عریانند؛..                                                                          به تنِ لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز...                                'زندگی تجربه تلخ فراوان دارد'️ 
نه اخه بین این همه کاربر یک نفرم اطلاع نداره  مگه میشه اخه

اخه عزیز من این چیه افتاده زبون کاربرها خب از دست کسی ناراحت میاد درد دل کجا ما فقط تاپیک اینطوری میریم 

تاپیک شما رو هم دیدم اما چیزی بلد نبودم میخوای راهنمایی الکی کنم؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

باید بری داروخانه تا یه تونر آبرسان کرم دور چشم و اسکراب مناسب پوستت بهت بده واسه موهاتم از ماسک مو استفاده کن هم میتونی آبکشی و داخل حمام بخری هم بدون آبکشی و واسه بعد حمام 

من واسه موهام از بستنی مو بیول استفاده میکنم راضیم 

اسکراپ دو‌ در یک سیگل 

آبرسان نئودرم که خوب نیست 

تونر هم ووکالی دارم خوبه 

اما باید تنبلی رو‌ کنار بذاری

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
2706