2726
عنوان

😭😭😭رفت واقعا رفت

| مشاهده متن کامل بحث + 2668 بازدید | 93 پست
حالا هرچقدرم ما دلداریت بدیم از ناراحتیت و حس بدت چیزق کم نمیکنه عزیزم  امیدوارم زود آروم بشی ...

من الان همه چیم ریخته بهم عشقم بره دیگه بدبخت میشم 😭😭

زندگی درد قشنگیست ک جریان دارد🙂💫✌🏻
درسته ناراحتم کرده دروغ گفته دلمو شکسته ولی من خیلی میخوامش

لیاقتتو نداره اصلا 

تو قلب اونو نمیخوای تو خودشو میخوای و این باعث شکست رابطه میشه

تیکر تولدمه دختر قشنگم عشق من چرا نمی‌آییم تو دل مامان؟آخه باید حتما شوهرکنم بیای تو دلم؟الان من نصفه شبی شوهر از کجا پیدا کنم آخه زحمت بکش خودت بیا تروخدا مامانت خستس ناسلامتی اراده کرده از تخت پابشه به خاطر تو فقط یه چیزی من میدونم که شوهر چشم رنگی پیدا نمیکنم پس لطفا کن به من بکش من خوشگلم عزیزم تازه بعد از اینکه اومدی تو دلم میخوام واست یه آبجی هم بیارم به به تازه توکه چشات آبی هستش اونم چشاش عسلی طوسی هستش راستی یدونه آبجی به نظرم کمه چه جوره که شمارو سه قلو کنم اولی که تویی دیانا چشات آبیه پوست سفید موهای بور درست مثل من لاغر هم هستی دومی هم آبجیت هست که اسم نداره ولی اونم چشاش سبزه و موهاش بلونده خلاصه این خیلی خوشگله سومی هم اسم نداره فقط موهاش فرفری هستش و تپل چشاشم طوسی عسلی این که خیلی بامزست دوستان واسه دوتا دخترام اسم پیشنهاد بدین😄😄😄ای دلسو خنگ مردم رو خر حساب کردی اونا میدونن که تو مجردی و سه قلو هات ساخته ی ذهنته 🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی که بخوا بمونه ازدربیرونش کنی ازپنجره میادتوکسی که نخواهدبمونه قفل زنجیرش کنی بلزم میره پس غصه ی اونکه میررونخور

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺
برای منم یه ماهه رفته ور بعضی وقتا گریم میگیره قلبم شکسته شده حس بدیه درک میکنم  اما بدون اگ د ...

😭😭😭ای خدا نمیتونم بخدا

2728
برنگشت چی؟

رفتنی میره بزار برنگرده مطمئن باش یکی بهترش سرراهت قرار میگیره 

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
سعی کن خودتو ناراحت نکنی  یه روزی چنان حسرت میخوری ک چرا برا این چیزا اذیت کردی خودتو

والا من یه سال بخاطرش عذاب کشیدم یه سالم بخاطر اینکه چرا براش عذاب کشیدم نودمو سرزنش کردم اصلا اون آدمو میبینم حالم بد میشه

بین خودمون بمونه !دنیا با تو انتهای قصه قشنگیه که قشنگیاش بی انتهاست 😉🤭
چرا من هیچوقت نمیتونم همچین ادمی رو دوسداشته باشم.... گریه میکنم ناراحت میشم دلتنگ میشه ولی همچنان ...

منم متنفر میشم گاهی ولی الان میخوامش😭😭

من الان همه چیم ریخته بهم عشقم بره دیگه بدبخت میشم 😭😭

من ک بعد از ۷سال ازش جدا شدم چی بگم؟ حتما باید برم بمیرم اره؟ تازه ما باهم زندگی کردیم خواستکاریمم اومد ،حتما بگم دنیا ب اخررسیده و برم بمیرم. خودتو جمع کن بابا مگ مرد قحطه

بقیه علمِ زندگیه منو ندارن... عشقِ و آرزوی زندگیه منو دارن✌️🤗
2706