2297
2330
عنوان

😭😭😭رفت واقعا رفت

1360 بازدید | 93 پست

الکی الکی آنفالوم کرد الانم حتما بلاک میکنه

گفت من نمیتونم ادامه بدم 😭😭جدی جدی رفت 

سر بحث های الکی توروخدا بگین چیکا کنم 

من همین طوری درد دارم عشقم هم بره بدتر میشم 

زندگی درد قشنگیست ک جریان دارد🙂💫✌🏻

رفت که رفت خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه

اگر در واقع این مردان بودند و نه زنان که پریود می‌شدند آنگاه پریودی نشان آشکار برتری مردان به شمار می‌آمد، تزکیه نفس ماهانه‌ ای که به‌ معنای آن بود که تنها مردان می‌توانند به مقام کشیشی برسند، پیوندی زیست‌ شناختی با چرخه‌ های ماه و سیارات که معنای آن این بود که تنها مردان می‌توانند ریاضی‌ دان بشوند یا به طرح و نقشه گیتی پی ببرند، خونریزی نمادینی که تنها آنان را شایسته سلحشوری می‌ساخت!! زمان و مکان مناسبی برای جوونی نبود🖤🖤🖤🖤🖤 

ولش کن بزا بره فقط بی محلی کن بگو ب سلامت خودش برمیگرده

من یه مامان بیست سالم /مامان یه دختر ناز و فرفری دو ساله 👧/دختری که بعد اومدنش دنیام عوض شد 🥺 دورت بگردم که شکل خودمی شکموی مامان 🤩🦋                       دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051
😭😭😭نمیتونم بدون اون نمیتونم نمیخوام باور کنم رفته 

چهار روز دیگه یادت میره دایورتش کن به قوزک پای چپت

اگر در واقع این مردان بودند و نه زنان که پریود می‌شدند آنگاه پریودی نشان آشکار برتری مردان به شمار می‌آمد، تزکیه نفس ماهانه‌ ای که به‌ معنای آن بود که تنها مردان می‌توانند به مقام کشیشی برسند، پیوندی زیست‌ شناختی با چرخه‌ های ماه و سیارات که معنای آن این بود که تنها مردان می‌توانند ریاضی‌ دان بشوند یا به طرح و نقشه گیتی پی ببرند، خونریزی نمادینی که تنها آنان را شایسته سلحشوری می‌ساخت!! زمان و مکان مناسبی برای جوونی نبود🖤🖤🖤🖤🖤