2737
2739
عنوان

لطفا راهنمایی کنین مریضم بدجور

151 بازدید | 12 پست

بچه ها الان ۶روزه اسهال استفراغم چن بارم سرم زدم خوب نمیشم دکترا میگن تو هواس فشارمم همش پایینه بالا نمیره هیچی نمیتونم بخورم هی بالا میارم راهنمایی کنین شما تازگیا اینطوری شدین؟؟؟

وای ویروسه  من اینطور بودم خوب شدم الان باز سرفه و بدن دردم شروع شده دارم میمیرم

خیلی بده نه میتونم پاشم از جام نه چیزی بخورم نمیدونم دیگه چیکار کنم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کسی میدونه این ویروس چیه؟

فامیل ما رفت عروسی الان نصف یا بیشتر کسایی که تو اون عروسی بودن همراه خودشون مریض شدن

فکر کنم آشپز مریض بوده اینا هم اینجوری شدن

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿
کسی میدونه این ویروس چیه؟ فامیل ما رفت عروسی الان نصف یا بیشتر کسایی که تو اون عروسی بودن همراه خود ...

اه لامصب خیلی مریضی بدیه همه دارن میگیرن یه سری هاهم میگن همین کرونای خفیفه

2738
من بدن درد خیلی خیلی بدی دارم میلرزم  اسهال استفراغ ندارم  گمونم باز کردنا شروع شده خیلی ...

کلا هرچیه خیلی بده همین اسهال استفراغ منو چند کیلو کم کرده تو این چند روز اصنم خوب نمیشه

اه لامصب خیلی مریضی بدیه همه دارن میگیرن یه سری هاهم میگن همین کرونای خفیفه

فکر نکنم کرونا باشه اصلا کرونا در این حد واگیر دار نبود

خدا کنه زودتر از بین بره

بسان رود که در نشیب دَره سَر به سنگ میزند رَوَنده باش                                                                       امید هیچ مُعجِزی ز مرده نیست، زِندِه باش🌿